Projektai

2023 metai:

FIVB Volleyball Empowerment programme

National team coaches development programme

Plačiau:
https://ltf.lt/wp-content/uploads/2023/06/LT-NT.pdf

2020 metai:

FIVB Sports Development
„Coach the Coaches“
The project is aimed at Lithuanian beach volleyball coaches, who are seeking to work and build up elite level players, and give the access to the most up -to-date coaching and practises.
Federation within the project seeks to help beach volleyball coaches, working with the young athletes across the country and seeking to prepare them for the elite sport, to get education with the world class expertise.

https://www.fivb.com/en/development/news/fivb-development-projects-platform-2019-helps-develop?id=91595

Mokymų medžiaga: https://www.youtube.com/playlist?list=PLPekrBIVsa4oPtFLKsPuUI9ZZBd2CBp0H

2019 metai:

„Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo skatinimas tinklinio sporto šakos pagalba pasitelkiant sportinį inventorių bei įrangą“ .
Nr. SRF-SIĮ-2019-1-0388


Šis projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Šio projekto įgyvendinimas spręstų pagrindinę problemą, t.y. paplūdimio tinklinio aikštelių trūkumą pajūryje ar kitose vietose, kur galima būtų kultivuoti tinklinio sporto šaką, įrengiant papildomas transportuojamas tinklinio aikšteles. Įdiegus varžybų vykdymo programą galima būtų kokybiškiau ir greičiau vykdyti varžybas, ko pasekoje sportininkų ar dalyvių skaičius renginiuose išaugtų. Vieno iš norime įsigyti inventoriaus (tinklinio kamuoliai SKV5) poreikis leistų išsklaidyti vaikų abejones užsiimti tinklinio sporto šaka dėl tam tikrų fiziologinių pojūčių, tokių kaip rankų skausmas ar kita, nes kamuoliai būtų pritaikyti vaikams, kurie tik pradeda lankyti tinklinį ar tik susipažįsta su šia sporto šaka. Projekto įgyvendinimas darytų didelę įtaką sporto šakos populiarumui, skatintų vaikus ir jaunimą aktyviau ir masiškiau užsiiminėti tinklinio sporto šaka, didintų sporto šakos prestižą Lietuvoje.
Projekte dalyvauja įvairaus amžiaus vaikai, paaugliai, jaunimas, kuris jau lanko tinklinio sporto šakos būrelius ir vaikai, kurie dar tik nori susipažinti su šia sporto šaka, kaip fizinio aktyvumo priemone.


Šio projektu ketinama įsigyti:
– 73 vnt. paplūdimio tinklinio kamuoliai Mikasa VLS 300;
– 40 vnt. paplūdimio tinklinio kamuolių Mikasa SKV 5;
– 6 vnt. paplūdimio tinklinio tinklų;
– 6 vnt. transporuotuojamų paplūdimio tinklinio aikštelių;
– LTF varžybų vykdymo ir licencijavimo programa ir diegimas.