2021-04-22 Salės tinklinis

Vaikinų jaunimo komandos stoja į lemiamą kovą dėl medalių

Jau penktadienį Vilniuje startuoja Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) tinklinio čempionato finalinis etapas. Jame varžysis keturios stipriausios reguliariojo sezono komandos – Vilniaus „SM Tauras-1“, Šiaulių „SC Dubysa“, Kelmės SC ir Kauno „SM Startas“.

Finaliniame etape visos komandos sužais vieno rato sistema.

Reguliarusis sezonas buvo labai atkaklus. Pirmąją vietą užėmė „SM Tauras-1“ (26 tšk.), kuris laimėjo 8 rungtynes iš 10. Toliau išsirikiavo „SC Dubysa“ (20 tšk.) ir Kelmės SC (20 tšk.). Tuo tarpu Kauno „SM Startas“ (12 tšk.)į finalinį etapą pateko tik dėl papildomų rodiklių, nes tiek pat taškų surinko ir penktoje pozicijoje likusi Panevėžio KKSC komanda.

„Manau, kad visoms komandoms dėl COVID-19 situacijos nebuvo lengva pasiruošti. Visos komandos yra apylygės. Reguliarusis sezonas tą parodė, nes mes pralaimėjome ir Kaunui, ir Kelmei. Nėra taip, kad būsime akivaizdūs favoritai. Stengiamės analizuoti varžovus ir gerinti savo žaidimą. Šiek tiek pranašumo suteiks namų salė, nes čia treniruojamės, bet vis tiek laukia sunkios rungtynės“, – kalbėjo „SM Tauro-1“ komandos treneris Denisas Matuševas.

Jam antrino ir „SC Dubysos“ treneris Modestas Strockis.

„Manau, kad visos komandos turi galimybę laimėti čempionatą. Žinoma, favoritas yra Vilnius ir jis žaidžia namuose. Paskutinėmis savaitėmis turėjome daug rungtynės, tad stengiamės išlaikyti žaidėjų šviežumą ir gerą sportinę formą ruošiantis finalams. Tikimės kuo geriau pasirodyti“, – teigė M. Strockis.

Penktadienį „SM Tauras-1“ susitiks su „SM Startu“, o „SC Dubysa“ – su Kelmės SC. Šeštadienį tarpusavyje žais „SM Tauras-1“ ir „SC Dubysa“ bei Kelmės SC ir „SM Startas“. Sekmadienį čempionatą užbaigs „SM Tauro-1“ ir Kelmės SC bei „SC Dubysos“ ir „SM Starto“ akistatos.

Rungtynės vyks be žiūrovų.