2021-05-31 Paplūdimio tinklinis

U20 paplūdimio tinklinio čempionai – M. Donėla ir R. Astrauskas bei G. Strasevičiūtė ir S. Križanauskaitė

Savaitgalį Vilniuje surengtas Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio čempionatas. Jį organizavo „Flamingo Volley“ klubas.

Vaikinų čempionate (13 komandų) triumfavo Manto Donėlos („Auksma“) ir Roko Astrausko (TMC) duetas. Jis pusfinalyje 2-0 (21:16, 21:18) nugalėjo Saulių Vilkelį ir Lauryną Galdiką („FV Beach Team“), o finale 2-0 (21:14, 21:17) pranoko Kelmės sporto centro auklėtinius Emilį Bartkų ir Beną Musneckį.

Bronzos medalius iškovojo favoritais laikyti S. Vilkelis ir L. Galdikas. Jie mažajame finale 2-0 (21:11, 21:16) nugalėjo Adomą Strazdą („FV Beach Team“) ir Karolį Palubinską („SM Tauras“).

Ypač intriguojantys finalai buvo merginų (15 komandų) čempionate. Po ketvirtfinalio kovų kovą dėl medalių pratęsė keturios vienos kitų vertos poros – Vakarė Radvilavičiūtė Gabrielė Petrauskaitė (TMC), Gabija Straševičiūtė ir Skalvė Križanauskaitė, Melanija Vasiliauskaitė ir Ariana Rudkovskaja, Kamilė Zokaitė ir Miglė Šidlauskaitė („SM Startas“).

Pusfinalyje G. Straševičiūtė ir S. Križanauskaitė 2-0 (21:15, 22:20) įveikė V. Radvilavičiūtę bei G. Petrauskaitę, o M. Vasiliauskaitė su A. Rudkovskaja 2-0 (21:19, 21:13) pranoko K. Zokaitę bei M. Šidlauskaitę.

Intriguojančiame ir atkakliame finale G. Straševičiūtė ir S. Križanauskaitė 2-1 (21:19, 11:21, 15:11) palaužė M. Vasiliauskaitę ir A. Rudkovskają bei pasidabino aukso medaliais.

Dramatiškose rungtynėse dėl trečiosios vietos K. Zokaitėss ir M. Šidlauskaitės duetas 2-1 (19:21, 24:22, 15:13) įveikė V. Radvilavičiūtės ir G. Petrauskaitės porą.