2022-05-23 Salės tinklinis

U15 mergaičių titulas liko Druskininkuose, berniukų – Kaune

Gegužės 14-15 dienomis baigėsi U15 amžiaus grupių Lietuvos vaikų mergaičių ir berniukų tinklinio čempionatai.

Merginų finalinis etapas surengtas Druskininkuose. Jis pasibaigė šeimininkių triumfu.

Edgaro Suchaneko treniruojama Druskininkų SC (10 tšk.) ekipa finaliniame etape laimėjo visus penkis susitikimus ir tapo Lietuvos čempione.

Antrąją vietą užėmė Vilniaus SM „Tauras“ (9 tšk.), treniruojamas Renatos Šalkuvienės, o bronza džiaugėsi Kauno SM „Startas-1“ (8 tšk., tren. Aleksandras Volobujevas).

Toliau išsirikiavo Kauno SM „Startas-2“ (7 tšk.), Jonavos KKSC (6 tšk.) ir Panevėžio SC (5 tšk.).

U15 berniukų pirmenybės finišavo Kaune.

Finaliniame etape triumfavo Kauno SM „Startas-1“, laimėjęs visus penkis mačus. Komandą treniruoja Rimgaudas Ungurys.

Antrąją vietą užėmė Vilniaus SM „Tauras“ (9 tšk., tren. Arūnas Balys), trečiąją – Kauno SM „Startas-3“ (8 tšk., tren. Oksana Smirnovienė).

Už prizininkų pakylos liko Kauno SM „Startas-2“ (7 tšk.), Šiaulių SC „Dubysa“ (6 tšk.) ir Kauno SM „Startas-4“ (5 tšk.).