2022-09-22 Projektai

Trečioji ciklo „Uždekime tinklinio žvaigždutę“ merginų tinklinio stovykla

Rugsėjo 23-25 dienomis Druskininkuose vyks ciklo „Uždekime tinklinio žvaigždutę“  trečioji stovykla, kurioje dalyvaus 2008 – 2009 ir vėliau gimusios merginos.

Pirmųjų dviejų, jau įvykusių stovyklų ciklo „Uždekime tinklinio žvaigždutę“ tikslu buvo įvertinti pajėgiausiais šio amžiaus tinklininkes, kurios galėtų būti deleguojamos į Lietuvos tinklinio rinktinę pagal savo amžiaus grupę.

Trečiosios stovyklos tikslas –  pradėti rengtis Baltijos šalių žaidynėms (Baltic Cup), kurios įvyks spalio pabaigoje Latvijoje ir lapkričio mėn. vykstančiame EEVZA zonos Europos čempionato atrankos turnyrui kuris vyks Estijoje.

Pasak Lietuvos tinklinio federacijos Trenerių komisijos pirmininko Edgaro Suchaneko „Įgyvendinant šį projektą sulaukėme didelio jaunųjų tinklininkių iš didesnių ir mažesnių Lietuvos tinklinio sportininkų rengimo centrų susidomėjimo. Džiugu buvo pajausti, kad tinklinis yra gyvas ir puoselėjamas ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Matant mergaičių norą tobulėti ir mokytis, abejonių ar turime eiti toliau nebelieka. Labai tikimės, kad tuo noru ir palaikymu užsidegs ne tik stovyklų cikle dalyvaujančios tinklininkės, jų tėveliai, treneriai, bet ir gausi Lietuvos tinklinio bendruomenė. Juk kartu mes – didelė tinklinio šeima, kurią subūrė ir palaiko meilė tinkliniui!“

Kartu su Druskininkų sporto centro tinklinio treneriu Edgaru Suchaneku stovykloje dirbs ir Kauno Sporto Mokyklos “Startas” tinklinio treneris Audrius Kasparavičiui.

Smulkesnę informaciją apie stovyklą galima sužinoti pateikus klausimą el. pašto adresu: treneriu.komisija@ltf.lt arba darbo valandomis paskambinus tel. nr.: +370687 92054

#KartuMesMylimeTinklinį