2020-11-15 Salės tinklinis

TOP SPORT Lietuvos tinklinio čempionate – nelengva favoritų pergalė Marijampolėje

Šeštadienį TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate dar vieną pergalę iškovojo 2019 metų Lietuvos čempionė Gargždų „Amber-Arlangos“ komanda. Ji išvykoje po nelengvos kovos 3-1 (25:19, 26:24, 22:25, 25:20) palaužė Marijampolės „Sūduvos“ tinklininkus.

Svečiams 15 taškų pelnė naudingiausias rungtynių žaidėjas Patrikas Stankevičius. 13 taškų pridėjo Stanislavas Lizaniecas, 9 – Sergejus Rudenka.

„Sūduvos“ komandoje 16 taškų surinko Andžejus Savostenokas, 14 – Armandas Bielskus.

„Žiūrint rungtynes iš šono, matomas vaizdas nelaba džiugino. Momentais galime žaisti kokybiškai, bet aukšto meistriškumo komandos yra stabilios, o mes kol kas tuo pasigirti negalime. Turėjome problemų su priėmimu ir tai trukdė efektyviau žaisti puolime, ypač strigome puolime antrajame ir trečiajame setuose. Idealiu atveju komandoje norime, kad atakuotų visi penki žaidėjai ir tai vis dar mokomės įgyvendinti. Šiose rungtynėse gerai dirbo mūsų blokas ir man labai patiko komandos pademonstruotas noras laimėti ir charakteris antro seto pabaigoje, kai buvome įspausti į nepalankią situaciją. Būtent tokią motyvaciją, kovingumą ir trykštančią energiją man norisi matyti kuo dažniau“, – kalbėjo „Amber-Arlangos“ treneris Saulius Matikonis.

Parodytu charakteriu džiaugėsi ir rezultatyviausias nugalėtojų žaidėjas P. Stankevičius.

„Nesužaidėme pagal savo maksimalias galimybes, bet džiugu, kad lemiamais momentais mokame susiimti ir gebame parodyti charakterį. Labai džiaugiuosi galėdamas padėti komandai ir prisidėti prie pergalės. Tikiuosi, ateity labiau susižaisime ir atsiras daugiau žmonių, galinčių komandos žaidimą paversti darnesniu ir efektyvesniu“, – teigė P. Stankevičius.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=K-_KJJ1Wo6A

Su 12 taškų „Amber-Arlanga“ pirmauja čempionate. Antrąją vietą užima Kauno „RIO-Startas“ (6 tšk.), trečiąją – Šiaulių „Elga-Master Idea-SC Dubysa“ (3 tšk.), ketvirtąją – Marijampolės „Sūduva“ (0 tšk.).