2019-08-26 Paplūdimio tinklinis

Tinklininkai A. Rumševičius ir L. Každailis sezoną baigė Jūrmaloje užimdami 9-ąją vietą

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis Jūrmaloje (Latvija) pirmą kartą rengiamame Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) trijų žvaigždučių serijos turnyre užėmė devintąją vietą.

Lietuvos sportininkai A grupės finale 0-2 (16:21, 19:21) pralaimėjo latviams Martins Plavinš ir Edgars Točs. Užėmę antrąją vietą, lietuviai atkrintamąsias varžybas turėjo pradėti nuo pirmojo rato.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate mūsiškiai šeštadienį 2-1 (21:18, 19:21, 15:9) įveikė kitą Latvijos porą Mihails Samoilovs ir Aleksandrs Solovejs.

Aštuntfinalyje A. Rumševičius ir L. Každailis po atkaklios kovos 0-2 (18:21, 21:23) nusileido prancūzams Quincy Aye ir Arnaud Gauthier-Ratui ir baigė savo pasirodymą.

„Įspūdžiai labai geri, esame dėkingi sirgaliams, kurie sukūrė tokią atmosferą, kad jautėmės kaip namuose. Pasirodymą būtume vertinę gerai, jei būtume patekę į aštuntuką, bet to nepadarėme, todėl šį turnyrą vertinu nei teigiamai, nei neigiamai. Turėjome gerų varžybų, įgavome patirties ir dėl to džiaugiamės“, – po paskutinio mačo kalbėjo L. Každailis.

Šiomis varžybomis A. Rumševičius ir L. Každailis baigia savo sezoną. Dabar laikas bus skirtas poilsiui bei traumų gydymusi, o vėliau lauks pasiruošimas naujam sezonui.

Kita Lietuvos pora Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius H grupės mače dėl trečiosios vietos 0-2 (12:21, 18:21) nusileido vokiečiams Arminui Dollingeriui ir Ericui Stadie bei nepateko į atkrintamąsias varžybas.

FIVB turnyro Jūrmaloje prizų fondą sudaro 75 tūkst. JAV dolerių.