2023-11-10 Paplūdimio tinklinis

Startuoja uždarų patalpų paplūdimio tinklinio jaunimo čempionatai

Praėjusį savaitgalį startavo naujas Lietuvos jaunimo uždarų patalpų paplūdimio tinklinio sezonas.

Šiame sezone čempionatai bus vykdomi penkiose amžiaus grupėse: U12, U14, U16, U18 ir U20. Kiekvienoje amžiaus grupėje bus rengiama po penkis etapus, o tai reiškia tik dar daugiau emocijų, pergalės džiaugsmo akimirkų, daugiau progų susitikti su žaidėjais bei draugais iš kitų miestų bei smagiai praleisti laiką.

Naujajame sezone keičiasi taškų skaičiavimo sistema. Nuo šiol už pirmąją vietą bus skiriama 40 taškų, antrąją 36 ir t.t. Svarbiausia tai, jog šie taškai galios ne tik Lietuvoje, tačiau ir Latvijoje. Surinktas taškų skaičius, kiekviename etape lems jūsų startinę vietą ne tik Lietuvos čempionato etapuose, tačiau ir Latvijos čempionatuose.

Registracija vykdoma adresu: events.ltf.lt

Lapkričio 11 dieną pirmieji startavo U16 amžiaus grupės sportininkai. Jie rinkosi Klaipėdos „KBC Beach arenoje“.Pirmajame šios amžiaus grupės etape dalyvavo 10 vaikinų komandų bei 23 merginų ekipos.

Merginų turnyre nugalėjo Mėja Matiukaitė ir Meida Palaikė (Šiaulių SC „Dubysa“, tren. Dainius Kučinskas), o vaikinų – Orestas Kubilius ir Džiugas Gudeliauskas („Kauno tinklinio namai“, tren. Matas Navickas ir Lukas Každailis).

Rezultatai: https://events.ltf.lt/lt/index/playcourse?id=257 (merginos) ir https://events.ltf.lt/lt/index/playcourse?id=258 (vaikinai)

Lapkričio 17-18 dienomis vyks U18 ir U20 čempionatų startas. Pirmasis etapas – Šiaulių „Uniqa“ arenoje. Paskutiniai etapai numatomai balandžio viduryje.

Savaitgalį taip pat tęsis jaunimo kovos salėse. Penktadienį savo kovas pradės U12 amžiaus grupės berniukų ir mergaičių komandos,  o taip pat ir U15 berniukų ekipos. U19 amžiaus grupėje vyks jau antrasis turas tiek vaikinų, tiek merginų tarpe.

Rezultatai ir tvarkaraščiai – ltf.lt –> Salės tinklinis –> Lietuvos salės tinklinio jaunimo čempionatai.