2021-06-20 Paplūdimio tinklinis

Šiauliuose paaiškėjo Lietuvos U14 paplūdimio tinklinio čempionai

Birželio 16-17 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos U14 amžiaus grupės paplūdimio tinklinio čempionatas. Dėl pirmenybių apdovanojimų varžėsi aštuonios merginų ir septynios vaikinų komandos.

Merginų turnyre triumfavo Kelmės sporto centro atstovės Neda Baranauskaitė ir Rusnė Šivickaitė. Jos per visą čempionatą nepralaimėjo nei vieno seto, o finale 2-0 (21:10, 21:13) nugalėjo Šiaulių SC „Dubysos“ tinklininkes Eidvilę Abromavičiūtę ir Rusnę Andruškevičiūtę.

Bronzos medalius iškovojo Mėja Gurčiūtė ir Luknė Kučinskytė („Auksma“), kurios dramatiškame mažajame finale 2-1 (21:15, 16:21, 15:13) palaužė Austėją Vyšniauskaitę ir Rusnę Lukauskaitę (Gargždų SC).

Vaikinų turnyre Lietuvos čempionais tapo Tomas Poplavskis ir Danielius Šumeika („FV Beach Team“). Jie finale užtikrintai 2-0 (21:18, 21:9) nugalėjo Luką Beržinską ir Kristupą Sliežauską („SM Startas“).

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Emilis Bendikas su Emiliu Strockiu („SM Dubysa“) 2-0 (21:5, 21:13) įveikė Martyną Vitauskį ir Juozą Varpiotą (Klaipėdos tinklinio akademija).