2022-11-21 Salės tinklinis

Pirmuosius taškus praradusios „Aušrinės“ tinklininkės išsaugojo lyderių poziciją Baltijos lygoje

Savaitgalį dvejas rungtynes „Optibet“ Baltijos moterų tinklinio lygoje sužaidė Jonavos „Aušrinės“ klubas. Išvykoje jėgas su pajėgiomis Estijos ekipomis išmėginusios jonaviškės per dvi dienas iškovojo keturis taškus.

Šeštadienį „Aušrinės“ tinklininkės 3-0 (25:20, 26:24, 27:25) įveikė Talino „Audentes SG/NK“ komandą.

Nugalėtojoms 15 taškų pelnė Danielė Kvedaraitė, 8 – Jekaterina Kovalskaja, 7 – Akvilė Sebežiova.

„Po ilgų kelionių rungtynės dažniausiai nebūna geros kokybės, tačiau nepaisant to, sukaupėme jėgas ir iškovojome nelengvą, bet labai svarbią pergalę“, – sakė Jonavos komandos žaidėja Ugnė Lokytė.

Sekmadienį įvyko turnyro lyderių akistata. „Aušrinė“ susitiko su taip pat be pralaimėjimų žygiuojančia Talino „TalTech-Tradehouse“ ekipa.

Po itin dramatiškos kovos pergalę rezultatu 3-2 (24:26, 20:25, 26:24, 25:23, 15:13) išplėšė Talino klubas.

Kovingai žaidusios jonaviškės laimėjo pirmus du setus, o trečiajame pirmavo 24:21. Deja, bet „Aušrinės“ tinklininkės pradėjo žaisti neužtikrintai ir estės pelnė penkis taškus iš eilės, taip pratęsdamos rungtynes. Dramatiškai klostėsi ir ketvirtas bei penktasis setai, tačiau juose sėkmė lydėjo šeimininkes.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=_0015ADiSXU

Šiose rungtynėse „Aušrinės“ gretose D. Kvedaraitė pelnė net 24 taškus, Jekaterina Kovalskaja – 16, Aurėja Karvelytė – 11, Ugnė Lokytė – 10, Marina Šramko – 9

„Panašu, kad trečias setas išslydo iš mūsų rankų, kartu su visa sėkme ir penktajame sete, – aprimus aistroms be didelio nusivylimo kalbėjo Jonavos komandos trenerė R. Strelkauskaitė. – Tai buvo gražios rungtynės visomis prasmėmis, tiek fiziškai, tiek psichologiškai, tiek emociškai. Varžovės kantriai kvėpavo į nugarą, demonstruodamos išmintį. Nusiminti nėra dėl ko. Belieka tik atlikti produktyviai namų darbus ir šlifuoti modelį sekančiam susitikimui su praėjusių metų Lietuvos bei Baltijos lygų čempionu „Kauno-VDU“ klubu.“

Su 22 taškais „Aušrinė“ išsaugojo lyderės poziciją turnyro lentelėje. Tiesa, antroje vietoje esantis „TalTech-Tradehouse“ (20 tšk.) klubas yra žaidęs rungtynėmis mažiau.