2019-10-24 Salės tinklinis

Pirmieji vaikų tinklinio čempionato turų startai

Spalio 19-21 d. šešiuose Lietuvos miestuose vyko pirmieji vaikų (U-15) čempionato turai!  

Alytuje vykusiame ture varžėsi Alytaus, Vilniaus rajono ir dvi Kauno komandos.

Berniukų grupė. Po atkaklių kovų maratono, su nugalėtojų šypsenomis namo važiavo Kauno sporto mokyklos „Startas“ 1-oji komanda (tren. Rimgaudas Ungurys ). Visus priešininkus rezultatu 2-0 įveikę kauniečiai, sulaukė rimto pasipriešinimo iš Vilniaus raj. tinklininkų – pirmajame sete Vilniaus raj. komanda iškovojo užtikrintą pergalę, tačiau Kauno komandos tai nesustabdė ir savo pranašumą ji užtikridai įrodė susitikimą užbaigdama 2-1. Sveikiname jaunuosius tinklininkus iš Kauno, su pirmąją turo pergale!

Kaunas „Startas“- 1. Treneris: Rimgaudas Ungurys

Antrasis berniukų turas vyko Panevėžyje. Čia nugalėtojais tapo šeimininkai – Panevėžio Sporto Centras komanda (tren. Vytautas Skunčikas), jie savo pirmąjį turą pabaigė nepralaimėdami nei vieno seto prieš Lazdijų sporto centro, Vilniaus sporto mokyklos “Tauras” ir Klaipėdos sporto centro “Viesulas” komandas.

Išsamiai visus U15 berniukų komandų rezultatus galite matyti čia:
http://lvf-web.dataproject.com/CompetitionMatches.aspx…

Merginų grupėse. Tuo tarpu merginų turai vyko net trijuose Lietuvos miestuose.  Šiauliuose intensyvi kova vyko tarp Vilniaus sporto mokyklos “Tauras” ir Kauno sporto mokyklos “Startas” antrosios komandos. Galiausiai pergalę išplėšė SM „Tauras“ komanda (tren. Asta Jansonienė ir Renata Šalkuvienė ), užnugaryje palikusi dvi Kauno sporto mokyklos “Startas” ir Šiaulių sporto mokyklos “Dubysa” komandas.

Palangoje savo jėgas demonstravo Palangos SC, Jonavos KKSC, Alytaus SRC ir Kauno SM “Startas” komandos. Nugalėtojomis tapo šeimininkės – Palangos sporto centras merginų komanda (tren. Valdas Tuinyla). Šiuo metu svetainėje išsamių rezultatų matyti negalime, tačiau informacija bus atnaujinta artimiausiu metu.

Marijampolėje varžėsi trys merginų komandos. Pergalę pelnė iš pajūrio atkeliavusi Klaipėdos SC “Viesulas” merginų komanda (tren. Valdemaras Piešinas), užtikrintomis pergalėmis įveikusi priešininkes iš Eišiškių SM ir Marijampolės ŽSM .

Mergaičių rezultatus galite rasti:
http://lvf-web.dataproject.com/CompetitionMatches.aspx…

Sveikiname visas vaikų ir jų trenerių komandas su sėkmingu pirmuoju šio sezono startu ir kitų Jūsų pergalių lauksime jau lapkričio mėn. 🙂

Lapkričio 8-10 dienomis pirmuosius turus čempionate pradės Lietuvos jaunučių grupė (U-16 merginos) ir (U-17 vaikinai) – informacija jau greitai!