2020-01-14 LTF

Patvirtinta: LTeam Žiemos festivalio metu vyks atranka į 2020 metų Europos sniego tinklinio čempionatą

Europos tinklinio konfederacijai (CEV) patvirtinus oficialų 2020 m. CEV Europos sniego tinklinio čempionato vadovą (official communication No.1), jame nurodoma, kad šalis, surengusi 2019 m. ir/arba 2020 m. nacionalinį (-ius) sniego tinklinio čempionatą (-us), turi teisę deleguoti po vieną vyrų ir moterų komandą į 2020 m. CEV Europos sniego tinklinio čempionatą. Šalims, surengusioms savo nacionalinius čempionatus ir norinčioms deleguoti savo atstovus į 2020 m. Europos čempionatą, nustatomas papildomas atrankos kriterijus –   būti sudalyvavusiomis bent viename CEV Europos sniego tinklinio ture vyrų ar moterų grupėse (priklausomai nuo to, kurios lyties komandą norima deleguoti) per 2019 ir/arba 2020 metus.

Atsižvelgus į išdėstytas aplinkybes, LTF VK 2020 m. Lietuvos atvirąjį vyrų ir moterų sniego tinklinio čempionatą (LTF Open: EEVZA SnowVolley Tournament powered by „Affidea“ klinika), vyksiantį vasario 1-2 d. Druskininkuose LTeam Žiemos festivalio metu, patvirtino kaip atranką į 2020 m. Europos sniego tinklinio čempionatą. Šio čempionato laimėtojai vyrų ir moterų pogrupiuose (jei laimėtojai atsisako, tai 2-osios vietos laimėtojus ir t.t.) , atitikę visus CEV keliamus kriterijus dėl atrankos į 2020 m. CEV Europos sniego tinklinio čempionatą, bus tvirtinami Lietuvos sniego tinklinio rinktinės kandidatais ir bus deleguojami atstovauti Lietuvai 2020 m. Europos sniego tinklinio čempionate.

Kadangi vykstantis čempionatas yra atviras ir užsienio komandoms, susiklosčius aplinkybėms ir čempionato laimėtoju tapus užsienio komandai, kandidatais į Lietuvos sniego tinklinio rinktinę taps Lietuvos komanda (vyrų ir moterų), kuri užims aukščiausią vietą čempionate ir atitiks CEV nustatomus kriterijus.

VK nutarimą galima rasti dokumentų skiltyje: VK nutarimas Nr. 114.