2021-03-30 Paplūdimio tinklinis

Paplūdimio tinklinio aikštynuose – atkaklūs finalai

Savaitgalį net 28 komandos stojo į kovą Vilniaus „Auksma“ aikštyne vykusiame trečiajame Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionato etape.

Surinkus maksimalų dalyvių skaičių, 16 porų varžėsi kvalifikacijoje, kur buvo kovojama dėl keturių likusių vietų pagrindinėse varžybose. Pagrindiniame turnyre dėl prizinių vietų taip pat kovėsi 16 porų.

Etape nugalėjo Manto Donėlos ir Luko Každailio duetas. Jis pusfinalyje 2-0 (21:13, 21:18) nugalėjo Donato Pašvensko ir Deimanto Jarmalavičiaus porą, o finale po įtemptos kovos 2-1 (18:21, 21:13, 15:10) gana netikėtai sėkmingai šiame turnyre pasirodžiusius Donatą Murauską ir Albertą Tomaševičių.

M. Donėla užfiksavo neeilinį pasiekimą. Jis laimėjo visus tris etapus ir visus juos – su skirtingais partneriais. Pirmajame etape jis nugalėjo su Tomu Staševičiumi, antrajame – su Artūru Vasiljevu.

Tu tarpu du kartus finale žaidę D. Pašvenskas bei D. Jarmalavičius šį tenkinto trečiąją vieta. Mažajame finale jie 2-0 (21:11, 21:12) įveikė po kvalifikacijos į pagrindinį turnyrą patekusius Kelmės „TK Rūtos“ atstovus Darių Dūdėną ir Darių Abromavičių.

Finalinis Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionato etapas planuojamas balandžio mėnesį.

Merginų etape – M. Vasiliauskaitės ir G. Petrauskaitės triumfas

Taip pat Vilniuje savaitgalį vyko „Flamingo Volley“ organizuotas antrasis Lietuvos U18 merginų uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionato etapas.

Jame nugalėjo Tinklinio mokymo centro atstovės Melanija Vasiliauskaitė ir Gabrielė Petrauskaitė. Jos atkakliame finale 2-1 (12:15, 17:15, 15:9) išplėšė pergalę prieš komandos drauges Vakarę Radvilavičiūtę ir Arianą Rudkovskają.

Mažajame finale šiaulietės Laura Valionytė ir Ema Bučaitė 2-0 (16:14, 15:6) pranoko Guodą Bruzgaitę ir Ameliją Bakutę.

Iš viso šiame etape varžėsi devynios komandos.

Pirmajame etape lyderės žaidė su kitomis partnerėmis. Tuomet nugalėjo M. Vasiliauskaitės ir A. Rudkovskajos pora. Antros tuomet liko l. Valionytė ir E. Bučaitė, o trečios – V. Radvilavičiūtė bei G. Petrauskaitė.

Daugiau informacijos apie įvykusius čempionatus galite rasti čia: https://events.ltf.lt/