2020-07-22 LTF

LTF VK: sprendimai dėl ateinančio rudens sezono

Patvirtinti 2021 m. Lietuvos jaunimo: U20 merginos, U20 vaikinai; jaunių: U18 merginos, U19 vaikinai; jaunučių: U16 mergaitės, U17 berniukai; vaikų: U15 mergaitės, U15 berniukai tinklinio čempionato nuostatai 

LTF VK patvirtino ateinančio sezono visų amžiaus grupių Lietuvos jaunimo salės tinklinio čempionato nuostatus. Nieko nelaukiant pradedama komandų registracija. 

Komandų registracija vyks komandines paraiškas teikiant el. būdu, nuoroda: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGYEqUdKNLwsj2xwihP7hMpSZxVUlK2noAWsQblRE4C8lsgA/viewform

Elektroninės paraiškos pildomos iki 2020 m. rugpjūčio mėn. 3 d.

Kviečiame susipažinti su čempionato nuostatais: www.ltf.lt/dokumentai .

Savo mintimis apie artėjantį čempionato sezoną dalinasi Lietuvos tinklinio federacijos generalinis sekretorius Andrius Gaidys:

“Praėjusieji metai buvo nelengvi – tačiau įgyta neįkainojama patirtis. Išgirdome visas pastabas, su organizatoriais apsvarstėme visas situacijas ir šiais metais tęsime praėjusiais metais pradėtą darbą. Tikimės, kad išsprendus visus klausimus, kurie kilo praėjusiais metais, šiais metais čempionatas vyks sklandžiau. „

„Tačiau naujovių neišvengsime ir šiais metais – siekiant, kad jaunimo amžiaus grupė pratintųsi jau prie suaugusiųjų amžiaus čempionatų, taip pat, kad palengvėtų varžybų vykdymas ir būtų išvengta tvarkaraščių dubliavimosi – nuo šių metų jaunimo amžiaus grupė žais nebe turais, o “išvyka-namai”.  Tikime, kad toks formatas padės ne tik komandoms tobulėti, bet ir sumažins trenerių krūvį savaitgaliais ir tuo pačiu, palengvins talentintingų žaidėjų galimybes kelti savo meistriškumą klubuose ” – patirtimi dalinosi LTF generalinis sekretorius Andrius Gaidys. 

Lietuvos jaunučių U-17 (vaikinų) ir U-16 (merginų) salės tinklinio rinktinės bus registruojamos dalyvauti 2021 m. Europos salės tinklinio čempionate

LTF VK pritarė Lietuvos Jaunių komisijos nario siūlymui registruoti jaunučių U17 (vaikinų) ir U16 (merginų) tinklinio rinktines dalyvauti 2021 m. Europos salės tinklinio čempionate ir sudaryti šios amžiaus grupės rinktines vadovaujantis 2018 m. lapkričio mėn. 30 d. LTF VK priimtais salės tinklinio visų amžiaus grupių (išskyrus suaugusiųjų) rinktinių, dalyvaujančių Europos ir pasaulio čempionatuose, sudarymo ir atstovavimo rinktinei principais. 

Patvirtinti 2020 m. Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio čempionato nuostatai, pradedama registracija

Tęsiant mūsų gražų bedradarbiavimą su TOP SPORT, šiais metais ir toliau tęsiam TOP SPORT Open 2020 čempionato vykdymą.

Šį kartą išbandysime atnaujintas Baltojo tilto erdves ir paplūdimio tinklinio šventę švęsime jau rugpjūčio 15-16 dienomis. 

Registracija į čempionatą vykdoma LTF registracijos sistemoje: www.ltf.lt —>  LTF renginiai. Registracija baigsis rugpjūčio 10 d.

N.B. Keletas patarimų prieš bėgant registruotis į renginį: 

  • registruotis į renginį galės tik tie žaidėjai, kurie bus susikūrę savo paskyras sistemoje ir sumokėję licencijos mokestį; 
  • vienas iš komandos draugų galės užregistruoti komandą, tik tuo atveju, jei komandos draugas turi savo paskyrą ir sumokėjęs licencijos mokestį; 
  • kylant klausimų, kviečiame iš pradžių pasiskaityti D.U.K. skiltį, kurioje yra paaiškinami žingsniai, norint užsiregistruoti į renginį.  

Oficialu: jau šį rudenį startuos Lietuvos – Latvijos tinklinio lygos čempionatas

Ne paslaptis, kad šiais metais visų Lietuvos salės tinklinio aukščiausios lygos fanų laukia įdomios naujovės. Nuo balandžio mėnesio trukusios derybos ir diskusijos su Latvijos tinklinio federacija baigti, savo vykdomajame komitete Latvijos klubai pritarė Lietuvos aukščiausios lygos klubų ir Latvijos klubų bendro čempionato projektui. 

Trys LTF aukščiausios lygos klubai – Kauno “Rio Startas”, Šiaulių “Elga – Master Idea – SC Dubysa”  ir Marijampolės “Sūduva” ateinančiais metais jungiasi į bendrą projektą. Planuojama, kad šioje jungtinėje lygoje dalyvaus apie šešiolika komandų. Šiuo metu yra rengiami žaidimo nuostatai.  

Klaipėdos “Amber – Arlanga” priėmė sprendimą dalyvauti  Baltijos tinklinio lygoje.  

“Mes labai džiaugiamės, kad Latvijos tinklinio federacija palaikė mūsų jau seniai gvildenamą mintį išbandyti kurti bendrą Lietuvos – Latvijos čempionatą ir su Latvijos klubais sutiko išbandyti jungtinį projektą, kuris, tikime, padės paįvairinti tiek mūsų kaimynų, tiek mūsų čempionatus.“ – apie projektą pasakoja LTF generalinis sekretorius Andrius Gaidys. 

„Šia platforma mes siekiame suteikti klubams galimybę tobulėti ir kelti savo lygį mažais žingsneliais kopiant aukštyn – dabar į Lietuvos – Latvijos čempionatą, iš jo į Baltijos lygą, iš jos – CEV Iššūkio taurę ir toliau.  Tikime, kad toks formatas sulauks daugiau susidomėjimo, kadangi į Lietuvą atvyks nemažai dar nematytų Latvijos komandų, žiūrovai galės su didesniu entuziazmu ateiti palaikyti savo miestų komandų jų varžybose.  

Taip pat, mes labai džiaugiamės vis glaudesniu bendradarbiavimu su mūsų kaimynine federacija, kuri savo ištekliais yra daug pajėgesnė ir turi sukaupusi nemažai gerosios patirties, todėl šis bendradarbiavimas yra neįkainojamas ir tikime, kad ateityje ši mūsų draugystė duos tikrai gražių vaisių – turime tikrai daug ko pasimokyti ir ko siekti.” 

Steigiama aukščiausios vyrų tinklinio lygos čempionato ir didžiosios taurės varžybų komisija

Lietuvos tinklinio federacijai, nuotoliniu susitikimų metu ruošiantis ateinančiam sezonui ir bendradarbiaujant su vyrų tinklinio klubais ir aptariant organizacinius aukščiausios lygos čempionato klausimus, diskutuojant dėl čempionato vykdymo ir priimamų sprendimų jame, buvo pateiktas pasiūlymas visus čempionato metu kylančius klausimus ir situacijas spręsti čempionate dalyvaujančių komandų atstovams. LTF prezidentas Darius Čerka pateikė pasiūlymą, perimant kitų sporto šakų patirtį, sudaryti Lietuvos vyrų aukščiausios tinklinio lygos čempionato ir LTF vyrų didžiosios taurės varžybų vykdymo komisiją, kurios funkcija būtų savarankiškai spręsti visus su čempionato ir taurės vykdymu susijusius klausimus.  

Radus bendrą sutarimą dėl komisijos steigimo, klubų atstovai pateikė savo siūlymą komisijos sudėčiai: Justė Kovaitė -Voronova ir Darius Baltrušaitis (Kauno ,,RIO- Startas“), Romas Sujeta ir Raimondas Bendžiūnas (Marijampolės ,,Sūduva“), Aivaras Strockis ir Modestas Strockis (Šiaulių  ,,Elga Master Idea – SC Dubysa“), Salvijus Paškauskas ir Saulius Matikonis (Klaipėdos „Amber – Arlanga“), LTF generalinis sekretorius – Andrius Gaidys. 

LTF VK pritarė tokios komisijos sudarymui ir patvirtino aukščiausios lygos klubų siūlomą sudėtį.  Ši varžybų vykdymo komisija spręs visus su aukščiausios lygos čempionato ir taurės vykdymu susijusius klausimus – ateityje planuojamas susitikimas su klubais, komisijos veiklos aptarimas ir kt. klausimai. 

“Mes džiaugiamės tokia klubų iniciatyva.  Šiuo metu tai pirmieji žingsniai klubų “savarankiškumo” link. Tikimės, kad šios komisija ateityje išaugs į tvirtą vienetą, kuris taps pagrindu kurti stiprią tinklinio lygą, tobulinant tiek pačių klubų organizaciją, tiek pačius Lietuvos tinklinio čempionatus”. 

Su LTF VK sprendimu Nr. 121 galima susipažinti www.ltf.lt –> Dokumentai.