2021-09-27 LTF

LTF VK nutarimai ir aktualijos

Rudens sezonui pamažu pradedant įsibėgėti dalinamės pastarųjų dienų aktualijomis!

Kandidatų Olimpinės rinktinės ir pamainos sportininkų sąrašams patvirtinimas

Praėjusią savaitę LTF VK nutarimu buvo pritarta LTOK teikiamų kandidatų Olimpinės rinktinės ir Olimpinės pamainos sportininkų sąrašams, kurie buvo teikiami LTOK. Sąrašai buvo sudaromi vertinant LTOK numatytus kriterijus ir realias sportininkų galimybes patekti į Paryžiaus žaidynes. Šie kandidatų sąrašai praėjusią savaitę buvo patvirtinti Lietuvos Tautinio Olimpinio komiteto. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad kandidatų į Olimpinę rinktinę sąrašai teikiami kasmet ir yra kintami priklausomai nuo sportininkų rezultatų, kadangi šiuo metu LTOK finansavimo galimybės nėra aiškios, sportininkų patvirtinimas šiuose sąrašuose nereiškia finansavimo skyrimo.

Plačiau apie teikiamas sportininkų kandidatūras galima rasti LTF VK nutarime „Dokumentų skiltyje“: www.ltf.lt/dokumentai (LTF Nr. 142)

Tęsiame bendradarbiavimą su TOP SPORT

Įvertinus pateiktų dviejų rėmėjų pasiūlymus dėl bendradarbiavimo ir rėmimo sutarčių sudarymo, buvo priimtas sprendimas tęsti bendradarbiavimą su TOP SPORT! Taigi, ateinančiame sezone Lietuvos tinklinio čempionatai išlaiko TOP SPORT vardą!

Patvirtintas Trenerių Komisijos darbo reglamentas

LTF Komisijoms pamažu įsivažiuojant į darbų sūkurį, LTF VK patvirtino Trenerių Komisijos teiktą darbo reglamentą, kuriame apibrėžiama Trenerių komisijos darbo tikslai, uždaviniai, veiklos sritys ir kt.

Trenerių veiklos reglamentą galima rasti: www.ltf.lt „Dokumentų“ skiltyje: www.ltf.lt/dokumentai

Baigiamas derinti Baltijos moterų tinklinio lygos tvarkaraštis moterų klubų startai Baltijos lygoje

Kartu su Estijos ir Latvijos Baltijos lygos koordinatoriais baigiamas derinti Baltijos moterų tinklinio lygos tvarkaraštis ir jau artėjantį savaitgalį (spalio 2-3 dienomis ) startuoja Baltijos tinklinio moterų lyga! Į savo namų aikšteles pirmiesiems susitikimams išbėgs Kauno, Alytaus ir Jonavos komandos! Apie tai plačiau jau netrukus!

LTMČ ir LVTČ Komisijose priimti sprendimai dėl Lietuvos tinklinio čempionatų nuostatų

Praėjusią savaitę vyko Lietuvos vyrų ir moterų tinklinio čempionatų komisijų susitikimai, kuriuose buvo galutinai patvirtinti 2021/ 2022 m. Lietuvos TOP SPORT tinklinio čempionatuose dalyvaujančių komandų skaičiai susitarta dėl čempionatų vykdymo sistemų. Plačiau apie tai jau šią savaitę!

Slovėnijoje įvyko antrasis CEV Mokyklų projekto Trenerių suvažiavimas, kuriame dalyvavo ir du Lietuvos atstovai

Šį savaitgalį Slovėnijoje antrąkart įvyko organizuojama CEV trenerių suvažiavimas, kuriame dalyvavo 164 tinklinio treneriai ir fizinio lavinimo mokytojai iš įvairių Europos šalių. Specialistai susirinko pasidalinti patirtimi ir įžvalgomis apie jų mokyklose vykdomą CEV Mokyklų projektą, pasidalinti gerąja praktika ir patirtimi apie tai, kaip daugiau vaikų įtraukti į tinklinio sporto šaką, kaip iš mokyklų vaikus atvesti iki klubų, kaip skatinti įvairiapusiškumą ir kūrybiškumą treniruočių metu, kuomet resursai yra riboti ir kaip išmokinti vaikus pralaimėti, tam, kad ateityje jiems geriau sektųsi. Šiame trenerių suvažiavime dalyvavo ir Šiaulių sporto centro „Dubysa“ ir Vilniaus sporto mokyklos „Tauras“ treneriai, kurie su nekantrumu laukia vykusios susitikimo medžiagos, kuria galėtų pasidalinti su savo kolegomis.

„Pakalbėjus su kitų šalių atstovais jie nustebo, kad pvz. Šiauliuose vaikus pradeda kviesti treniruotis 4-5 klasėje, nes tose šalyse, kur tinklinis yra stipriai pažengęs, vaikai jau kviečiami treniruotis nuo 5-6 metų. Lietuvoje nėra įprasta tokio amžiaus vaikus vesti į treniruotes, tačiau tokios treniruotės šio amžiaus vaikams daro didelę įtaka jų motoriniams sugebėjimams, reakcijai ir dėmesio koncentracijai.“ – savo pirminiais įspūdžiais dalinosi Šiaulių sporto centro „Dubysa“ treneris Simas Grigalaitis.

Laukiame daugiau įspūdžių ir galimybių pasidalinti įgyta patirtimi ir su kitais treneriais!