2024-06-06 Paplūdimio tinklinis

Lietuvos vyrų paplūdimio tinklinio rinktinė olimpinį kelialapį medžios Jūrmaloje

Jau vyksta prekyba į birželio 13-16 dienomis Jūrmaloje (Latvija) vyksiantį CEV „Tautų taurės“ finalinį etapą. Jame po 12 stipriausių vyrų ir moterų rinktinių kausis dėl paskutinių kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes.

Šis renginys šiemet bus aukščiausio lygio profesionalų paplūdimio tinklinio varžybos Latvijoje.

Majorų paplūdimyje per keturias dienas bus sužaistos 76 paplūdimio tinklinio rungtynės, kuriose varžysis vyrai ir moterys iš 12 šalių. „Tautų taurė“ ypatinga dėl išskirtinio rungtynių formato – šalis prieš šalį, kai kiekviena šalis varžosi su dviem komandomis, o po dviejų rungtynių esant lygiam rezultatui, žaidžiamas auksinis setas.

Vyrų turnyre dalyvaus ir Lietuvos vyrų paplūdimio tinklinio rinktinė. Dėl olimpinio kelialapio taip pat kovos Austrijos, Belgijos, Ispanijos, Prancūzijos, Vokietijos, Izraelio, Latvijos, Norvegijos, Lenkijos, Portugalijos, Slovėnijos, Šveicarijos ir Švedijos rinktinės. Komandoms negalės padės sportininkai, kurie olimpinius kelialapius iškovojo pagal olimpinį reitingą.

Lietuvos rinktinei atstovaus Patriko Stankevičiaus ir Audriaus Knašo bei Artūro Vasiljevo ir Roberto Juchnevičiaus duetai.

Organizatoriai praneša, kad galima įsigyti trijų skirtingų kategorijų – dienos, savaitgalio ir viso turnyro – bilietus. Įsigiję bilietą į A, B, C sektorius, galėsite lankytis visose zonose. Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai kartu su tėvais, bet turi neužimti atskiros vietos. Vaikams iki 13 metų taikoma 30 % nuolaida (prie įėjimo reikės pateikti amžių patvirtinantį dokumentą). Neįgaliųjų vežimėliais judantys ir juos lydintys asmenys gali įsigyti atskiros grupės bilietus, atitinkančius A, B, C sektorių kainą su 30 % nuolaida. Pensininkams taikoma 30 % nuolaida (prie įėjimo reikės pateikti pensininko pažymėjimą). Norintys renginį stebėti ypač patogiai, gali įsigyti VIP bilietus.

Bilietus galima įsigyti bezrindas.lv svetainėje.

Kiekvienam sportininkui labai svarbus didelio ar mažo gerbėjo palaikymas. Tai bus įvertinta kovoje dėl kelialapio į olimpines žaidynes.