2023-05-22 Salės tinklinis

Lietuvos U14 berniukų mini tinklinio čempionė – Eišiškių SM

Savaitgalį Vilniuje surengtas Lietuvos U14 berniukų mini tinklinio čempionato finalinis etapas.

Lietuvos čempionais tapo jaunieji Eišiškių SM tinklininkai (tr. A. Venckevič). Jie laimėjo visas trejas rungtynes. Eišiškių atstovai 2-0 (25:20, 25:10) įveikė Kauno SM „Startą“, 2-0 (25:19, 25:18) pranoko VMSM „Sostinės Tauro“ sportininkus bei 2-0 (25:23, 25:13) nugalėjo Panevėžio SC komandą.

Sidabro medaliai atiteko šeimininkams iš VMSM „Sostinės Tauro“ (tr. D. Savickas). Jie 2-0 (25:21, 25:15) įveikė panevėžiečius ir 2-0 (25:19, 25:15) – kauniečius.

Bronza tenkinosi Kauno SM „Startas“ (tr. R. Skorupskienė). Jis 2-0 (25:19, 25:22) pranoko šalia apdovanojimų pakylos likusius panevėžiečius.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Adomas Stasiūnas ir Ugnius Mucharskis (Eišiškių SM), Rokas Lukoševičius ir Liucijus Bereišis (VMSM „Sostinės Tauras“), Rokas Skabickas ir Benas Steponavičius (SM „Startas“), Armandas Kulionis ir Audrūnas Neniškis (Panevėžio SC).

Šios keturios komandos ir buvo vienintelės pirmenybių dalyvės.