2022-04-27 Paplūdimio tinklinis

Lietuvos U-18 ir U-20 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatuose – Šiaulių sporto gimazijos auklėtinių triumfas

Praėjusį savaitgalį UNIQUE paplūdimio tinklinio aikštynuose finišavo Lietuvos U-18 amžiaus grupės uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas. Finalinis etapas papuošė turnyrą intriguojančiomis ir dramatiškomis kovomis.

U-18 Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionėmis tapo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės Sandra Vasiliauskaitė/Kotryna Čyvaitė (Tren. M. Vasiliauskas/A. Birzulis). Merginos per vykusius 3 etapus surinko viso 178 tšk.

Antroji vieta atiteko Gretai Vasarei Valaikai/Vakarei Siličytei (Auksma/ Šiaulių sporto gimnazija) tren. A. Bekiš/ A. Birzulis, 162 tšk. Na, o trečioji – Livijai Vilkelytei/ Agilei Astapovičiūtei (FV beach Team) tren. V. Burakinskij, 150 tšk.

IV etapo rezultatai – ČIA

Kiek anksčiau, Flamingo Volley“ paplūdimio tinklinio aikštyne paaiškėjo ir U-20 Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionės, jomis taipogi tapo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės – Kotryna Čyvaitė ir Vakarė Siličytė (Tren. Aigars Birzulis);

Antrosios vietos medaliais pasidabino Livija Vilkelytė ir Roberta Gastevičiūtė (FV beach Team, tren. V. Burakinskij).

Bronzos medalius iškovojo Sandra Vasiliauskaitė ir Greta Vasarė Valaika (Šiaulių sporto gimnazija/Auksma, tren. Aigars Birzulis ir A. Bekiš).

Na, o šį savaitgalį, birželio 30 d. Šiauliuose jau paaiškės ir U-16 merginų bei vaikinų Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionato nugalėtojai ir prizininkai.

Registracija į šį savaitgalį vykstančius U-16 bei U-12 etapus vyksta renginių platformoje – events.ltf.lt