2019-10-15 Salės tinklinis

Lietuvos jaunimo čempionato turuose sužibo Kauno, Alytaus, Jonavos ir Šiaulių komandos

Šį savaitgalį keturiuose Lietuvos miestuose vyko atkaklios Lietuvos jaunimo tinklinio čempionato merginų ir vaikinų kovos dvejose amžiaus grupėse. Kaune, Šiauliuose ir Alytuje čempionatą pradėjo jaunių merginų (U-18) grupė, o Marijampolėje jaunimo vaikinai (U-20) sužaidė jau antrąjį savo grupės turą.

Merginų grupėje savo namų aikštelėje nenugalimos buvo  trenerės S. Kažukauskaitės ugdomos U-18 merginos, kurios iškovojo 3 pergales iš 3, įveikusios Vilniaus SM “Tauras” – 2, Klaipėdos “Viesulo” ir Kėdainių sporto centro komandas ir tapo šio savaitgalio merginų turo Alytuje nugalėtojomis.  Šiaulių sporto centre “Dubysa” pirmajame ture favoričių statusu džiaugėsi Jonavos KKSC merginos (tren. Lija Darandovienė), o laikinojoje sostinėje sėkmingu sezono startu džiaugėsi SM “Startas” – 1 V. Montvilienės treniruojamos jaunės, kurios 3-0 įveikė savo bendraamžes iš Kauno “Startas”-2 komandos ir tokiu pat rezultatu įveikė Klaipėdos tinklinio akademijos auklėtines.

Marijampolėje susitiko Marijampolės, Šiaulių, Vilniaus ir Panevėžio komandos.

Čia antrąjį turą be pralaimėjimų užbaigia Šiaulių SC “Dubysa” tinklininkai (tren. G. Pušnovas ir M. Strockis). Nors namų sienos visada būna komandų ramstis, tačiau pirmajame ture salės šeimininkams teko pajusti ne tik pergalės skonį, tačiau ir pralaimėjimo kartėlį, kuomet savo namų aikštelėje dramatiškoje kovoje 2-3 teko pripažinti Vilniaus komandos “Tauras” – 1 pranašumą, o vėliau 0-3 patirti pralaimėjimą prieš Šiaulių komandą. Marijampoliečiai džiaugėsi dvejomis pergalėmis. Tokį pat pergalių skaičių iškovojo ir A. Balio treniruojama 1-oji SM “Tauras” komanda, 3-1 įveikdama Panevėžio SC atstovus ir 3-2 išplėšusi pergalę prieš Marijampolę.

Deja, šiame ture Panevėžio SC komandos nelepino sėkmė, jiems šį kartą nepavyko laimėti nei vienų rungtynių, tačiau tikime, kad sezonui įsibėgėjusi ir ši komanda parodys savo charakterį.

Toliau jaunimo U-20 amžiaus grupė savo čempionatą tęs lapkričio mėnesį, o merginos tęs savo grupę šiek tiek vėliau.

Šį savaitgalį prasideda Lietuvos vaikų (U-15) merginų ir vaikinų tinklinio čempionatas. Vaikinų čempionato tvarkaraščius galima rasti čia.

Visų amžiaus grupių čempionato tvarkaraščius galima rasti čia.