2024-07-04 Paplūdimio tinklinis

Lietuvos derbį laimėjusios tinklininkės D. Kvedaraitė ir J. Kovalskaja Estijoje žengė į ketvirtfinalį

Rakverėje (Estija) vykstančiame „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre startavo keturios Lietuvos poros. Trys iš jų pateko į atkrintamąsias varžybas.

Puikiai turnyre rungtyniauja Danielės Kvedaraitė ir Jekaterinos Kovalskajos duetas. Jis sėkmingai įveikė kvalifikaciją, o ketvirtadienį laimėjo abu grupės mačus, taip iškovodamas tiesioginį kelialapį į ketvirtfinalį.

B grupės pusfinalyje D. Kvedaraitė su J. Kovalskaja 2-0 (23:21, 13:21, 15:11) palaužė austres Franziską Friedl ir Anją Trailovič. Kitame pusfinalyje dar viena Lietuvos pora Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės 2-0 (21:12, 21:14) nepaliko vilčių estėms Evai Liisai Kuivonen ir Liisai-Lottai Jurgenson.

Intriguojančiame Lietuvos komandų derbyje grupės finale D. Kvedaraitė ir J. Kovalskaja 2-1 (17:21, 21:13, 15:13) įveikė seseris Grudzinskaites. Pastarosios atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio.

Atrankoje savo jėgas išbandė, bet jau pirmajame rate nesėkmę patyrė Skalvė Križanauskaitė ir Dominyka Naudužaitė.

Vyrų turnyro C grupės pusfinalyje lietuviai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius 2-0 (21:15, 21:18) įveikė estus Urmą Piiką ir Dmitrijų Korotkovą bei grupės finale penktadienį ryte susitiks su vokiečiais Robinu Sowa ir Maximilianu Justu.

Bendrą turnyro Estijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. eurų.