2022-06-29 Salės tinklinis

„Kauno-VDU“ tinklininkės sužinojo savo varžoves CEV Iššūkio taurės turnyre

Antradienį Europos tinklinio konfederacijos (CEV) būstinėje Liuksemburge buvo ištraukti 2022-2023 metų sezono klubinių Europos turnyrų burtai.

Trečius metus iš eilės vienintele Lietuvos komanda Europos fronte bus Kauno „Kauno-VDU“ moterų ekipa. Ji vėl bandys savo jėgas CEV Iššūkio taurės turnyre.

Burtai lėmė, kad pirmajame etape „Kaunas-VDU“ žais su „Haifa VC“ (Izraelis) komanda. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 22-24 dienomis Izraelyje, o atsakomasis mačas vyks lapkričio 29-gruodžio 1 dienomis Kaune.

„Jau susiklosto kažkokia tradicija, kad varžovėmis tampa komandos iš tolimųjų pietų. Burtus visada vertiname panašiai – čia silpnų komandų nėra. Viskas priklausys nuo to, kaip būsime pasirengę“, – sakė „Kauno-VDU“ vadovas Vidas Makauskas.

Šios poros nugalėtojos antrajame CEV Iššūkio taurės etape susitiktų su Graco „UVC Holding“ (Austrija) ekipa.

V. Makauskas sako, kad svarbiausios detalės artėjančiam sezonui jau sudėliotos. Išsaugotas praėjusio sezono branduolys, komandą papildė dvi legionierės iš Sakartvelo ir Ukrainos, po metų pertraukos į tinklinį sugrįžo Kotryna Motiejūnaitė.

Naujienų yra ir trenerių štabe. Prie komandos prisijungė treneris Gilbertas Kerpė, praėjusiame sezone vadovavęs Kauno „RIO-Starto“ vyrų ekipai.

Praėjusiais metais „Kauno-VDU“ tinklininkės pirmajame etape eliminavo „SOK Mostar“ (Bosnija ir Hercegovina) ekipą, o antrajame nusileido pajėgiai Bursos „Nilufer Belediyespor“ (Turkija) ekipai.

Šiais metais į visus CEV turnyrus užsiregistravo rekordinis komandų skaičius – net 216 klubai iš 37 Europos valstybių.