2021-02-09 Kita

Įvyko pilotiniai nuotoliniai jaunųjų teisėjų kursai

Kadangi nuotoliniai susitikimai vis labiau tampa visų mūsų kasdienybe, norime pasidžiaugti praėjusią savaitę turėta patirtimi – pilotiniais jaunųjų tinklininkų įvadinio teisėjavimo kurso mokymais.

Apklausus sporto mokyklas dėl jų auklėtinių noro sudalyvauti tinklinio teisėjų įvadinio kurso mokymuose ir sulaukus atsakymų iš Druskunininkų ir Klaipėdos miestų, savo patirtimi su jaunaisiais tinklininkais panoro pasidalinti LTF nacionalinės kategorijos teisėjas ir kandidatas į tarptautinę kategoriją – Sergėj Rodin. Mus tikrai džiugiai nustebino jaunųjų tinklininkų entuziazmas – į organizuotus nuotolinius kursus susirinko 22 dalyviai, kurie aktyviai dalyvavo, teikė klausimus, stebėjo ir vertino žaidybines situacijas, išsakė savo nuomonę apie teisėjų veiksmus, pastebėjo žaidėjų padarytas klaidas. „Tikrai nesitikėjau, kad mes surinksime tiek daug žmonių.

Labai nuoširdžiai noriu padėkoti TK Drusportus vadovui Edgarui Suchanekui, kuris pakvietė dalyvauti vaikus, kurie prisijungė ne šiaip pasiklausyti, bet aktyviai dalyvavo ir kėlė klausimus. Kai tu matai, kad vaikams įdomu tai, ką tu darai – norisi dar daugiau atiduoti, dalintis savo žiniomis ir sukaupta patirtimi. Su nekantrumu laukiu grįžtamojo ryšio, pastebėjimų, klausimų, dominančių temų pasiūlymų, pastabų, kur būtų galima patobulėti, kaip tokius susitikimus padaryti dar įdomesniais vaikams. Manau, kad mūsų visų bendras tikslas – į tinklinio sporto šaką įtraukti kuo daugiau jaunimo. Norėtųsi, kad Druskininkų pavyzdžiu žengtų ir kitos sporto mokyklos“ – apie įvykusį nuotolinį susitikimą su tinklinio jaunimu atsiliepė Sergėj Rodin.

Labai nuoširdžiai norime padėkoti Edgarui Suchanekui už jo indėlį, taip pat jauniesiems „Drusportus“ tinklininkams ir savanoriams, kad aktyviai dalyvavo, nebijojo užduoti klausimų ir diskutuoti. Kartu su TK „Drusportus“ tikimės, kad „tokio tipo mokymai, ne tik pakels sportuojančių vaikų ir jaunimo motyvaciją tęsti veiklas pasirinktoje sporto šakoje, bet ir turės įtakos jų pasirinkimams sportininko kelyje, atvers didesnes galimybes realizuoti save, kurios gal būt ateityje išaugs į prasmingą veiklą ir prisidės prie tinklinio sporto šakos populiarinimo mažuose miesteliuose bei visoje Lietuvoje“.