2021-07-13 LTF

Į Šiaulius susipažinti su būsimais sportininkais atvyksta Aigars Birzulis

Jau liepos 17 dieną į Šiaulius susipažinti su Šiaulių sporto gimnazijoje sportuosiančiomis jaunosiomis tinklininkėmis atvyksta vienas geriausių paplūdimio tinklinio trenerių Europoje  – Aigars Birzulis.

Lietuvos tinklinio federacija, įgyvendindama FIVB Tinklinio vystymo projektą, kvietė 2005 m. (ir jaunesnės) sportininkes kelti meistriškumo lygį su treneriu iš Latvijos.

Federacijos kvietimu ir proga pasinaudoti galimybe mokytis iš tokio trenerio kaip Aigars ( daugkartiniu Europos, pasaulio ir Olimpinių žaidynių prizininkų treneriu, kurio auklėtiniai yra pelnę aukščiausius titulus Europoje ir pasaulyje), susidomėjo šešios sportininkės. Įvertinusios teikiamas galimybes ir perspektyvas, jos pasirinko mokslą aukštesnio meistriškumo tinklinio vystymo pakopoje.

Su trenerio pagalba jaunosios sportininkės kels savo meistriškumo lygį ir kiekvieną dieną intensyviai ruošis savo startams tarptautinių varžybų arenose.

Mes norime padėkoti visiems, kurie parodė susidomėjimą, dalinosi šia žinia savo socialiniuose tinkluose, perdavė informaciją susidomėjusiems asmenims, kvietė sportininkes kreiptis į federaciją dėl išsamesnės informacijos suteikimo ir su kuriais mes jau pasimatysime šį savaitgalį!

Treniruotės sporto gimnazijoje prasidės jau nuo šių mokslo metų. 

Šį šeštadienį treneris atvyksta į Šiaulių sporto gimnaziją, susipažinti su būsimomis sportininkėmis ir jų tėveliais.

Trenerius ir visus norinčius susipažinti ir pabendrauti su treneriu Aigars Birzulis, kviečiame šį šeštadienį 11:00 val. atvykti į Šiaulių sporto gimnaziją.