2020-08-16 Paplūdimio tinklinis

Favoritai žengė į TOP SPORT Lietuvos čempionato ketvirtfinalį

Šeštadienį atnaujintame aikštyne prie Baltojo tilto Vilniuje prasidėjo TOP SPORT Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas. Po pirmosios dienos kovų pasirodymą turnyrą tęsia po aštuonias stipriausias vyrų ir moterų komandas.

Vyrų varžybose aukščiausią reitingą turintys Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius užtikrintai pateko į atkrintamąsias varžybas. Aštuntfinalyje jie 2-0 (21:7, 21:12) nugalėjo Lauryno Galdiko ir Karolio Lanevskio duetą.

Ketvirtfinalyje A. Vasiljevas ir R. Juchnevičius žais su Artūro Bekiš ir Roko Kondroto pora, kuri pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 2-0 (21:11, 21:12) pranoko Marių Linartą ir Joną Rakicką.

Kiti turnyro favoritai – Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas – taip pat lemiamą kovų etapą pasiekė be didesnio vargo. Jie laimėjo abu mačus grupėje, o aštuntfinalyje 2-0 (21:9, 21:12) nepaliko vilčių Martynui Lynikui ir Laimonui Juškausku.

Dėl vietos pusfinalyje P. Stankevičius ir A. Knašas žais su Tomu Gliaudeliu ir Donatu Repečka, kurie 2-1 (12:21, 21:10, 15:7) palaužė Gytį Buckiūną ir Paulių Mikulėną.

Kitas ketvirtfinalio poras sudarys Linas Petravičius ir Matas Navickas – Donatas Pašvenskas ir Deimantas Jarmalavičius bei Tomas Staševičius ir Mantas Donėla – Saulius Vilkelis ir Kajus Mazuronis.

Moterų turnyre užtikrintai žygiuoja Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė. Jos aštuntfinalyje 2-0 (21:8, 21:7) nepasigailėjo Lauros Valionytės ir Emos Bučaitės. Ketvirtfinalyje I. Dumbauskaitė ir G. Grudzinskaitė žais su Dianos Kacerevycienės ir Dominykos Naudužaitės duetu, kuris 2-0 (21:14, 21:13) įveikė Lietuvos jaunimo čempiones Gabiją Straševičiūtę ir Skalvę Križanauskaitę.

Antros pagal skirstymą Vytenė Vitkauskaitė ir Karolė Virbickaitę aštunfinalyje 2-0 (21:12, 21:8) įrodė pranašumą prieš Vakarę Radvilavičiūtę bei Gabrielę Petrauskaitę. Kitame etape jos žais su Melanija Vasiliauskaite ir Ariana Rudkovskaja, kurios 2-0 (21:17, 21:14) pranoko Ievą Vasiliauskaitę bei Danielę Kvedaraitę.

Intriguojantys nusimato kiti du ketvirtfinalio mačai. Juose Rugilė Grudzinskaitė ir Ieva Kazūraitytė žais su Karolina Šantaryte ir Evelina Matiukaite, o Lilijos Frelik ir Vlados Oganauskienės duetas kausis su Jekaterinos Kovalskajos ir Ainės Raupelynės pora.

Iš viso čempionate kovas pradėjo net 53 komandos – 33 vyrų ir 20 moterų.

Sekmadienį vyks lemiamos TOP SPORT Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato kovos. Ketvirtfinaliai startuos 9 val. Mažieji finalai prasidės 13.30 val., o lemiamos kovos dėl aukso – 15.30 val.

Šiame čempionate varžomasi ir klubų įskaitoje.