2020-11-10 Salės tinklinis

Dėl šalyje paskelbto karantino keisis TOP SPORT moterų tinklinio čempionato tvarkaraščiai

Pirmadienį įvyko TOP SPORT Lietuvos moterų čempionato klubų nuotolinis susitikimas, kuriame dalyvavo penkių moterų tinklinio klubų atstovai iš Kauno, Vilniaus ir Jonavos.

Kylant organizaciniams čempionatų vykdymo iššūkiams dėl šalyje paskelbto karantino ir COVID-19 viruso plitimo visoje Europoje, pirmadienį buvo inicijuotas nuotolinis susitikimas su TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate dalyvaujančių klubų atstovais dėl tolimesnio čempionato vykdymo.

Bendru klubų sutarimu, siekiant kiek įmanoma labiau apsaugoti sportininkų ir čempionatų dalyvių sveikatą, buvo priimtas sprendimas TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate tam pačiam klubui žaisti ne daugiau kaip vienerias rungtynes per savaitgalį. Atsižvelgiant į šį priimtą susitarimą bus atnaujinti TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionato tvarkaraščiai. 

Posėdžio metu buvo pateiktas siūlymas steigti komisiją, kuri spręstų visus čempionato vykdymo einamuosius klausimus ir priimtų sprendimus, susijusius su čempionato eiga ar kylančiais klausimais jo metu. Greitu metu bus inicijuotas balsavimas dėl komisijos sudėties ir komisijos pirmininko rinkimų.   Primename, kad tokią komisiją jau yra sudarę Lietuvos aukščiausios lygos vyrų tinklinio klubai, kurios pirmininku buvo išrinktas Gargždų “Amber – Arlanga” komandos atstovas – Saulius Matikonis (LTVČ Komisijos nutarimas Nr. 0001)

Baltijos moterų tinklinio lygoje, dėl Baltijos šalyse esančių ribojimų, susijusių su COVID-19 prevencija, buvo priimtas sprendimas stabdyti Baltijos moterų tinklinio lygos varžybas iki gruodžio 6 dienos, paliekant galimybę tų pačių šalių komandoms savo namų varžybas sužaisti savo šalyje.