2021-01-18 Paplūdimio tinklinis

„Auksma“ aikštyne – U. Andriukaitytės ir G. Grudzinskaitės pergalės

Savaitgalį „Auksma“ aikštyne Vilniuje vyko pirmasis debiutinio Lietuvos moterų uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionato etapas. Jame varžėsi 12 porų.

Nugalėtojomis tapo favoritės – Urtė Andriukaitytė ir Gerda Grudzinskaitė. Jos laimėjo visus penkis mačus ir nepralaimėjo nei vieno seto. Bet apie viską nuo pradžių.

Varžybos startavo grupių etapu. A grupėje pirmąją vietą užėmė U. Andriukaitytė ir G. Grudzinskaitė, B grupėje nugalėjo Jekaterina Kovalskaja ir Tautvilė Grinkevičiūtė, C grupėje – Diana Kancerevycienė ir Karolina Šantarytė. Po grupių etapo pasirodymus baigė Aušrinė Kuvličiūtė ir Aksana Mecelskaja, Goda Milinavičiūtė ir Karolina Laukaitytė, Gabrielė Grigaitytė ir Ernesta Vinickaitė bei Edita Vilkaitė ir Laura Žlibinaitė.

Ketvirtfinalyje U. Andriukaitytė ir G. Grudzinskaitė 2-0 (21:11, 21:6) nugalėjo Kristiną Majauskaitę-Adomavičienę ir Juliją Dargužę, Lilija Frelik ir Vlada Oganauskienė 2-0 (21:13, 21:17) pranoko Dominyką Naudužaitę ir Liubov Zobniną, o D. Kancerevicienė su K. Šantaryte 2-0 (21:8, 21:8) įrodė pranašumą prieš Moniką Šidlauskaitę ir Kamilę Liubartaitę.

Didžiausia drama užfiksuota likusiame ketvirtfinalio susitikime. Jame Danielė Kvedaraitė ir Ieva Vasiliauskaitė 2-1 (21:17, 19:21, 16:14) palaužė J. Kovalskajos ir T. Grinkevičiūtės duetą.

Pusfinalyje didesnių dramų nebuvo. U. Andriukaitytė ir G. Grudzinskaitė 2-0 (21:13, 21:11) įveikė L. Frelik bei V. Oganauskienę, o D. Kvedaraitė su I. Vasiliauskaite 2-0 (21:15, 21:9) nugalėjo D. Kancerevycienę ir K. Šantarytę.

Finalinėje kovoje U. Andriukaitytė ir G. Grudzinskaitė 2-0 (21:19, 21:13) įrodė pranašumą prieš D. Kvedaraitę ir I. Vasiliauskaitę.

Trečiąją vietą užėmė L. Frelik ir V. Oganauskienė, kurios mažajame finale 2-1 (19:21, 21:16, 15:13) pranoko D. Kancerevycienę ir K. Šantarytę.

Kitą savaitgalį, sausio 23-24 dienomis, taip pat „Auksma“ aikštyne vyks vaikinų Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionato I etapas.