2020-06-16 Europos ir pasaulio tinklinis

Atšaukti visų jaunimo amžiaus grupių Europos salės tinklinio čempionatų atrankos turnyrai

Po ilgų diskusijų tarp visų nacionalinių tinklinio federacijų, COVID-19 padėties analizės narėse, vykdomų kelionių apribojimų ir sveikatos užtikrinimo sąlygų Europoje, Europos tinklinio konfederacija priėmė sprendimą atšaukti visų jaunimo amžiaus grupių Europos salės tinklinio čempionatų atrankos turnyrus, kurie buvo nukelti į rugpjūčio mėnesio pradžią dėl visą Europą apėmusios pandemijos. 

Atsižvelgiant į priimtą sprendimą, vietos dėl patekimo į Europos čempionatų finalinius etapus bus paskirstytos atsižvelgiant į Europos šalių turimus reitingus bei galimybes dalyvauti finaliniame etape. 

Nors sprendimas buvo nelengvas, tačiau buvo atsižvelgta į visų šalių galimybes keliauti, treniruotis ir galimybes vykdyti renginius. 

Šiuo metu yra U18 amžiaus vaikinų grupėje, po pirmojo Europos tinklinio čempionato atrankos etapo į finalinį etapą pateko Turkija, Lenkija, Čekija, Suomija ir Prancūzija. Lietuvos U-18 vaikinų rinktinė buvo patekusi į antrąjį atrankos etapą, kuris turėjo vykti Rusijoje. 

Atsižvelgus į visų šalių galimybes dalyvauti finaliniame etape bei Europos šalių reitingus, netrukus bus paskirstytos ir paaiškės likusios komandos į finalinį Europos tinklinio čempionato etapą, kuris vyks Italijoje ir Juodkalnijoje.

Daugiau informacijos galima rasti: https://www.cev.eu/Competition-Area/CompetitionNews.aspx?NewsID=30771&ID=1199