2021-02-15 Paplūdimio tinklinis

Antrajame etape – K. Virbickaitės ir M. Paulikienės pergalės

Savaitgalį Vilniuje įvyko II Lietuvos uždarų patalpų moterų paplūdimo tinklinio čempionato etapas, kurį organizavo „Flamingo Volley Beach Club“.

Turnyre dalyvavo 14 komandų, o nugalėtojomis tapo Karolė Virbickaitė ir Monika Paulikienė.

Po grupių etapo iškart į antrąjį atkrintamųjų varžybų ratą pateko Ieva Vasiliauskaitė ir Danielė Kvedaraitė, Skalvė Križanauskaitė ir Ariana Rudkovskaja, K. Virbickaitė ir M. Paulikienė bei Lilija Frelik ir Vlada Oganauskienė.

Antrajame atkrintamųjų varžybų rate I. Vasiliauskaitė ir D. Kvedaraitė 2-0 (21:14, 21:13) įveikė Margaritą Stepanovič ir Jekateriną Kovalskają, K. Virbickaitė ir M. Paulikienė 2-0 (21:14, 21:19) pranoko Gabiją Straševičiūtę bei Moniką Mačionytę, Vytenė Vitkauskaitė ir Karolina Šantarytė 2-0 (21:17, 21:11) nugalėjo L. Frelik ir V. Oganauskienę, o S. Križanauskaitė ir A. Rudkovskava 2-0 (21:17, 21:19) įrodė pranašumą prieš Godą Milinavičiūtę ir Eveliną Matiukaitę.

Intriguojančiame pusfinalyje K. Virbickaitė ir M. Paulikienė 2-1 (21:16, 25:27, 15:9) palaužė V. Vitkauskaitę ir K. Šantarytę. Kitame susitikime S. Križanauskaitė su A. Rudkovskaja 2-0 (21:19, 21:10) pranoko I. Vasiliauskaitę ir D. Kvedaraitę.

Finale didelės intrigos nebuvo K. Virbickaitė su M. Paulikienė pademonstravo solidų žaidimą ir 2-0 (21:11, 21:14) nugalėjo S. Križanauskaitę ir A. Rudkovskają.

Trečiąją vietą užėmė V. Vitkauskaitė ir K. Šantarytė, kurios mažajame finale 2-0 (25:23, 25:23) įveikė I. Vasiliauskaitę ir D. Kvedaraitę.

Pirmajame etape nugalėjusios Urtė Andriukaitytė ir Gerda Grudzinskaitė antrajame etape nedalyvavo.

Kitą savaitgalį vyks antrasis vyrų uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionato etapas.