2021-02-22 Paplūdimio tinklinis

Ant smėlio ryškiausiai spindėjo A.Vasiljevas/M.Donėla ir M.Vasiliauskaitė/A.Rudkovskaja

Net 27 komandos savaitgalį stojo į kovą Lietuvos uždarų patalpų vyrų paplūdimio tinklinio čempionato etape, kurį organizavo „Flamingo Volley Beach Club“.

Kadangi užsiregistravusių komandų skaičius buvo didelis, dalis jų varžėsi kvalifikacijoje. Į pagrindinį turnyrą pagal pirmojo etapo rezultatus pateko 12 komandų, o likusios atrankoje varžėsi dėl likusių keturių vietų.

Pagrindiniame turnyre favoritų vardus pateisino ir etapo nugalėtojais tapo Artūras Vasiljevas ir Mantas Donėla.

Užtikrintai užėmę pirmąją vietą grupėje, jie iškart pateko į antrąjį atkrintamųjų varžybų ratą – ketvirtfinalį. Jame A. Vasiljevas ir M. Donėla 2-0 (21:10, 21:7) pranoko Žygintą Narkų ir Simoną Steponaitį.

Į pusfinalį taip pat prasibrovė Donatas Pašvenskas bei Deimantas Jarmalavičius, Paulius Žilvitis ir Lukas Bernotas, Tomas Bartaškevičius ir Martynas Blinstrubis.

Pusfinalyje D. Pašvenskas ir D. Jarmalavičius 2-0 (21:9, 22:20) palaužė P. Žilvičio ir L. Bernoto pasipriešinimą, o A. Vasiljevas su M. Donėla 2-0 (21:11, 21:16) nugalėjo T. Bartaškevičių ir M. Blinstrubį.

Finalinėje kovoje A. Vasiljevas ir M. Donėla 2-0 (21:17, 21:13) pranoko D. Pašvenską ir D. Jarmalavičių. Akistatoje dėl trečiosios vietos T. Bartaškevičius ir M. Blinstrubis 2-0 (24:22, 21:11) nugalėjo P. Žilvitį ir L. Bernotą.

Įdomu tai, kad M. Donėla triumfavo ir pirmajame čempionato etape, kuomet jis žaidė su T. Staševičiumi. Finale buvo nugalėti tie patys D. Pašvenskas ir D. Jarmalavičius.

Foto – Saulius Čirba

Startavo jaunimo uždarų patalpų čempionatai

Vilniaus „Auksma“ aikštyne savaitgalį surengtas pirmasis Lietuvos jaunimo (U18) merginų uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionato etapas.

Jame triumfavo Tinklinio mokymo centro (TMC) atstovės Melanija Vasiliauskaitė ir Ariana Rudkovskaja. Jos finale be didesnio vargo 2-0 (21:8, 21:8) pranoko Laurą Valionytę bei Emą Bučaitę.

Trečiąją vietą užėmė Vakarė Radvilavičiūtė ir Gabrielė Petrauskaitė, kurios mače dėl bronzos 2-0 (21:11, 21:10) nugalėjo Rugilę Vasiliauskaitę ir Iliną Frolovą.

Intriguojančiame pusfinalyje M. Vasiliauskaitė su A. Rudkovskaja 2-0 (21:16, 21:10) nugalėjo V. Radvilavičiūtę bei G. Petrauskaitę, o L. Valionytė su E. Bučaite 2-1 (10:21, 21:12, 15:12) įrodė pranašumą prieš R. Vasiliauskaitę bei I. Frolovą.