2021-01-22 Paplūdimio tinklinis

„Amber-Arlanga“ grįžta į Baltijos lygos kovas!

Artėjantis tinklinio savaitgalis bus itin intensyvus, o svarbiausia naujiena – į „Credit24“ Baltijos vyrų tinklinio Čempionų lygos kovas sugrįš Gargždų „Amber-Arlangos“ komanda.

Lietuvos ekipa debiutavo Baltijos lygoje ir spėjo sužaisti pirmąsias penkerias rungtynes. Deja, vėliau visą pasaulį ir Baltijos šalis užklupusi koronaviruso pandemija privertė organizatorius stabdyti lygos kovas. Per keletą mėnesių įvyko tik susitikimai tarp Estijos ir Latvijos komandų, o „Amber-Arlanga“ yra vienintelė Baltijos lygos komanda iš Lietuvos ir neturėjo su kuo sužaisti vietines rungtynes. Dabar „Amber-Arlangos“ laukia intensyvios savaitės, kad mačų skaičiumi pasivytų savo varžovus.

LTF Didžiąją taurę iškovojusi Gargždų ekipa savaitgalį viešės Estijoje. Šeštadienį 16 val. ji susitiks su Baltijos lygos lydere „Saaremaa VK“ komanda, o sekmadienį 13 val. – su antrąją vietą užimančiu Tartu „Bigbank“  klubu. Iššūkis nemažas, todėl linkime didžiausios sėkmės!

TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate savaitgalį bus žaidžiamas dvejos rungtynės. Šeštadienį 16 val. Vilniaus universitetas (VU) namuose susitiks su Jonavos „Aušrinės-KKSC“ komanda (tesioginę transliaciją Vilniaus universiteto merginų tinklinio komanda kvies žiūrėti savo „Facebook“ paskyroje „VU merginų tinklinio komanda“), o sekmadienį 12 val. sostinėje įvyks Vilniaus „SM Tauro-VTC“ ir Alytaus „Prekybos-Paramos“ akistata.

TOP SPORT vyrų pirmenybėse šeštadienį Kauno „RIO-Startas“ 17 val. išmėgins jėgas su Šiaulių „Elga-Master Idea-SC Dubysa“. Rungtynės bus transliuojamos Lietuvos tinklinio federacijos „Facebook“ puslapyje.

Tuo tarpu „Auksma“ uždarame aikštyne savaitgalį vyks pirmasis Lietuvos vyrų uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionato etapas. Šiam etapui užsiregistravo net 20 komandų, todėl laukia įdomios kovos, kurias taip pat planuojama transliuoti „Facebook“ paskyroje, informaciją apie transliacija bus skelbiama paskyroje „2021 m. Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas).

Dėl COVID-19 situacijos ir taikomų apribojimų, visos varžybos vyks be žiūrovų.