2021-06-20 Salės tinklinis

Aiškėja jaunimo čempionatų nugalėtojai ir prizininkai

Per savaitę Lietuvos tinklinyje įvyko net keletas skirtingo amžiaus grupių salės tinklinio finalų. Dėl koronaviruso pandemijos sezonas buvo kiek neįprastas, bet finalinės kovos padovanojo daug gražių akimirkų bei puikių emocijų.

U17 vaikinai

Lietuvos vaikinų U17 salės tinklinio čempionais tapo Vilniaus „SM Tauro-1“ tinklininkai. Kęstučio Galdiko ir Deniso Matuševo treniruojami sportininkai finaliniame etape laimėjo visas trejas rungtynes. Vilniečiai 3-0 nugalėjo Klaipėdos SC „Viesulą“, 3-2 palaužė Kauno „SM Startą-1“ ir 3-0 pranoko Panevėžio SC ekipą.

Sidabro medalius iškovojo Kauno „SM Startas-1“ (tren. Rūta Skorupskienė), bronzos – Klaipėdos SC „Viesulas“ (tren. Rokas Aukštkalnis).

U16 merginos

Sekmadienį Vilniuje finišavo U16 merginų amžiaus grupės Lietuvos čempionatas. Jame triumfavo Kauno „SM Starto-1“ merginos, treniruojamos Jolitos Kontvainienės ir Aleksandro Volobujevo.

Kaunietės 3-0 nugalėjo Šiaulių „SC Dubysos“ ekipą, 3-2 palaužė Vilniaus „SM Tauro-1“ atstoves ir 3-0 įrodė pranašumą prieš Jonavos KKSC komandą.

Sidabro medaliai atiteko Vilniaus „SM Tauro-1“ (tren. Asta Jansonienė) tinklininkėms, bronzos – Jonavos KKSC (tren. Rosita Nevulytė) komandai.

„Mini“ tinklinis

Birželio 15 dieną Jonavoje vyko Lietuvos mergaičių (iki 14 metų) salės tinklinio čempionatas. Jame triumfavo Druskininkų sporto centro jaunosios tinklininkės (tren. Edgaras Suchanekas).

Sidabro medalius pelnė Kauno „SM Startas-1“ (tren. Aleksandras Volobujevas), bronzos – Vilniaus „SM Tauras-1“ (tren. Domantas Savickas).

U13 amžiaus grupės mergaičių Lietuvos čempionėmis tapo Kauno „SM Starto-1“ sportininkės (tren. Aleksandras Volobujevas).

Antrąją vietą užėmė ir sidabrinėmis prizininkėmis tapo Jonavos KKSC atstovės (tren. Dalia Budrikaitė), o bronzos medaliais džiaugėsi Vilniaus „SM Tauras-1“ (tren. Domantas Savickas).

Pačių jauniausių – 12-mečių tinklininkių – čempionate nugalėjo Druskininkų sporto centras (tren. Edgaras Suchanekas). Antrąją vietą užėmė Palangos sporto centras (tren. Diana Mažeikė), trečiąją – Klaipėdos SC „Viesulas“ (tren. Valdonė Piešinaitė).

Visas šias vaikų varžybas vykdė Jonavos sporto centras. U14 amžiaus grupėje varžėsi 11 komandų, U13 – 8, o U12 – 11 ekipų.

Berniukų U12 ir U13 amžiaus grupių čempionatai vyks birželio 22 d. Druskininkuose.