Tvarkaraštis ir rezultatai

Baltic cup 2015, Parnu, Estija, 2015.10.23-25

Jaunimo merginų tvarkaraštis ir rezultatai

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1. 2015.10.23/  Lietuva - Estija   0:3  23:25  13:25  19:25      55:75 
2. 2015.10.23/   Latvija - Sankt Peterburgas   3:0  25:13  25:15  25:10      75:38 
3. 2015.10.24/   Lietuva - Latvija   3:2  25:12  26:28  25:13  19:25  15:12  110:90 
4. 2015.10.24/   Estija -  Sankt Peterburgas  3:0  25:14  25:14  25:9      75:37 
5. 2015.10.25/   Sankt Peterburgas - Lietuva   0:3  23:25  10:25  12:25      45:75 
6. 2015.10.25/   Estija - Latvija  3:0 25:22  26:24  25:21      76:67 

Jaunimo merginų turnyrinė lentelė

Vieta Komanda R u n g t y n ė s Tšk.
Viso L Pr
1. Estija 
2. Lietuva 
3. Latvija
4. Sankt Peterburgas 

Jaunimo merginų geriausios komandų žaidėjos. 

Komanda/treneriai Geriausia žaidėja
Estija, Peeter Vahtra, Merle Keerutaja Keru Laak 
Lietuva, Lija Darandovienė, Jura Gricienė Gintarė Mackevičiūtė 
Latvija, Andrejs Odinokovs, Pavels Selivanovs Paula Neciporuka 
Sankt Peterburgas, Elena Lisakhmara, Kirill Rudenko Elizaveta Lukonina 

 Jaunių merginų tvarkaraštis ir rezultatai.

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1.  2015.10.23/  Lietuva - Estija1  1:3  21:25  25:19  18:25  22:25    86:94 
2.  2015.10.23/   Latvija - Estija2  3:0  25:15  25:11  25:21      75:47 
3.  2015.10.24/   Lietuva - Latvija  0:3  14:25  10:25  25:27      49:77 
4.  2015.10.24/   Estija1 - Estija2  3:1  22:25  25:21  25:19  25:23    97:88 
5.  2015.10.25/   Estija2 - Lietuva  0:3  18:25  18:25  20:25      56:75 
6.  2015.10.25/   Latvija - Estija1  3:0  25:11  25:23  25:17      75:51 

 Jaunių merginų turnyrinė lentelė 

Vieta Komanda R u n g t y n ė s Tšk.
Viso L Pr
1. Latvija 
2. Estija1 
3. Lietuva 
4. Estija2 

 Jaunių merginų geriausios komandų žaidėjos

Komanda/treneriai Geriausia žaidėja
Latvija, Pavels Selivanovs, Viktorija Korbuta Darta Luse 
Estija1, Riina Ernits, Marit Laidroo Siiri Mari Sikk 
Lietuva, Viktor Perebeinos, Saulius Matikonis Dominyka Tutinaitė 
Estija2, Riina Ernits, Marit Ladroo Kethe Ana Poldma