Tvarkaraštis ir rezultatai

I-as turas (A), Vilnius, Žygio g. 46

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1 2017.03./namie  Vilnius3 - Vilnius1  0:2 12:25  14:25       26:50
2 2017.03.24/10:00 Vilnius2 - Jonava 2:0
25:11  25:4       50:15
3 2017.03.24/10:45  Vilnius1 - Vilnius2 2:0 25:23 25:18       50:41
4 2017.03.24/11:15   Jonava - Vilnius1
 0:2 4:25  9:25       13:50
5 2017.03.24/11:45  Jonava - Vilnius3  0:2 5:25  7:25       12:50
6 2017.03.24/12:15  Vilnius2 - Vilnius3  2:0 25:17 25:19       50:36
7 2017.03./  Jonava - Eišiškės 0:2
8:25 14:25       22:50
8 2017.03.29/14:20  Vilnius2 - Eišiškės
2:1
25:13 13:25 16:14     54:52
9 2017.03.29/15:00  Vilnius3 - Eišiškės 0:2
17:25 13:25       30:30
10 2017.03.29/15:40 Vilnius1 - Eišiškės 2:0
25:12 25:19       50:31

I-as turas (B), Palanga, Universali sporto arena, Sporto g.3

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1 2017.03.25/11:00  Raseiniai - Palanga 0:2 11:25 13:25       24:50
2 2017.03.25/12:00  KTA - Kaunas1
 0:2 16:25 17:25       33:50
3 2017.03.25/13:00  Kaunas2 - Palanga  2:1 23:25 25:9 15:13     63:47
4 2017.03.25/14:00  Raseiniai - KTA 0:2
23:25  7:25       30:50
5 2017.03.25/15:00  Palanga - Kaunas1 0:2
23:25 14:25       37:50
6 2017.03.25/16:00  Raseiniai - Kaunas1 0:2 12:25 24:26       36:51
7 2017.03.25/17:00  KTA - Kaunas2 0:2 19:25 22:25       41:50
8 2017.03.25/18:00  Palanga - KTA 1:2 25:12 23:25 10:15     58:52
9 2017.03./ namie  Kaunas2 - Kaunas1 2:0
25:20 25:18       50:38
10 2017.03.25/19:00  Kaunas2 - Raseiniai  2:1 25:21 22:25 15:11     62:57

 II-as turas (A) Vilnius, Žygio g.46

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1 2017.04.28/10:00  Vilnius2 - Eišiškės 2:1 25:20 17:25 15:11     57:56
2 2017.04.28/10:45  Vilnius1 - Jonava 2:0 25:12 25:7       50:19
3 2017.04.28/11:30  Eišiškės - Vilnius1
2:0
25:21 25:21       50:42
4 2017.04.28/12:15   Vilnius3 - Vilnius2
0:2
19:25 19:25       38:50
5 2017.04.28/13:00   Jonava - Eišiškės 0:2 14:25 5:25       19:50
6 2017.04.28/13:45  Vilnius1 - Vilnius3
 2:0 25:20 25:12       50:32
7 2017.04.28/14:30  Vilnius3 - Jonava 2:0 25:5 25:10       50:15
8 2017.04.28/15:15  Vilnius2 - Vilnius1 2:1
25:22 24:26 15:11     64:59
9 2017.04.28/16:00   Jonava - Vilnius2
0:2
10:25 12:25       22:50
10 2017.04.28/16:45  Eišiškės - Vilnius3
 2:1 30:28 16:25 15:7     61:60

 

II-as turas (B) Kaunas, sporto mokykla "Startas" Miško g.3

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1 2017.04.29/12:00  KTA - Palanga 2:0 25:23 25:21       50:44
2 2017.04.29/12:30  KTA - Kaunas1 2:1
18:25 25:20 16:14     59:59
3 2017.04.29/13:00  Kaunas2 - Palanga 2:0 25:18 25:10       50:28
4 2017.04.29/13:30  Raseiniai - KTA 0:2
15:25 16:25       31:50
5 2017.04.29/14:00  Palanga - Kaunas1
2:0 25:19 25:16       50:35
6 2017.04.29/14:30 Raseinai - Kaunas1
 0:2 17:25 17:25       34:50
7 2017.04.29/15:00   KTA - Kaunas2 0:2
23:25 20:25       43:50
8 2017.04.29/15:30  Palanga - Raseiniai  0:2 24:26 23:25       47:51
9 2017.04.28/namie  Kaunas2 - Kaunas1
1:2
25:21 23:25 12:15     60:61
10 2017.04.30/ 16:00   Kaunas2 - Raseiniai
 2:0 25:12 25:15       50:27

 

Turnyrinė lentelė (A) 

Vieta Komanda R u n g t y n ė s Tšk. S e t a i T a š k a i s e t u o s e
Viso L Pr L Pr Sant L Pr Sant
1 Vilnius2 8 7 1 15 14 5 2,8      
2 Vilnius1 8 6 2 14 13 4 3,25      
3 Eišiškės 8 5 3 13 15 7 2,14      
4 Vilnius3 8 2 6 10
5 12 0,42      
5 Jonava 8 0 8 8
0 16 min      

Turnyrinė lentelė (B) 

Vieta Komanda R u n g t y n ė s Tšk. S e t a i T a š k a i s e t u o s e
Viso L Pr L Pr Sant L Pr Sant
1 Kaunas2 8 7 1 15
15 4 3,75      
2 KTA 8 5 3 13 10 8 1,25      
3 Kaunas1 8 5 3 13
11 7 1,57      
4 Palanga 8 2 6 10
6 12 0,5      
5 Raseiniai 8 1 7 9 3 14 0,21      

Finalai, Sporto mokykla "Tauras" Žygio g.46, Vilnius,

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1  2017.05.19/10:00 Kaunas1 - Vilnius2 0:2 17:25 15:25       32:50
2 2017.05.19/10:45 Eišiškės - Vilnius1 0:2
22:25 18:25       40:50
3 2017.05.19/11:30 Kaunas2 - KTA  2:0 28:26 25:23       53:49
4 2017.05.19/12:15 Vilnius1 - Kaunas1 2:0 25:18 25:20       50:38
5 2017.05.19/13:00 Vilnius2 - Kaunas2  2:0 25:19 25:22       50:41
6 2017.05.19/13:45 Eišiškės - KTA  0:2 20:25 9:25       29:50
7 2017.05.19/14:30 Kaunas2 - Vilnius1 0:2 16:25 25:27       41:52
8 2017.05.19/15:15 Kaunas1 - Eišiškės 0:2
21:25 10:25       31:50
9 2017.05.19/16:00 Vilnius2 - KTA  2:0 25:16 25:13       50:29
10 2017.05.20/10:00 Vilnius1 - Vilnius2 2:0
25:19 25:21       50:40
11 2017.05.20/10:45 Kaunas2 - Kaunas1 2:0 25:10 25:19       50:29
12 2017.05.20/11:30 Vilnius2 - Eišiškės  1:2 25:23 19:25 11:15     55:63
13 2017.05.20/12:15 Vilnius1 - KTA 2:1
18:25 25:19 15:10     58:54
14 2017.05.20/13:00 Eišiškės - Kaunas2 1:2
22:25 25:21 14:16     61:62
15 2017.05.20/13:45 Kaunas1 - KTA  0:2 22:25 26:28       48:53

Finalinė lentelė

Vieta Komanda R u n g t y n ė s Tšk. S e t a i T a š k a i s e t u o s e
Viso L Pr L Pr Sant L Pr Sant
1 Vilnius1  5 5 0  10 10 1 10 260 213 1,22
2 Vilnius2  5 3 2 8
7 4 1,75 245 215 1,14
3 Kaunas2  5 3 2 8
6 5 1,2 247 241 1,02
4 KTA  5 2 3 7
5 6 0,83 235 238 0,99
5 Eišiškės  5 2 3 7
5 6 0,83 243 248 0,98
6 Kaunas1  5 0 5 5
0 10 min 178 253 0,70

Rezultatai