Fantastišką lietuvių žygį sustabdė olimpinis prizininkas

Fantastišką pasirodymą Kišo saloje (Iranas) vykstančiame Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) trijų žvaigždučių serijos paplūdimio tinklinio turnyre baigė lietuviai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis.

Vos 108-ąją vietą pasaulio reitinge užimantys lietuviai Irane iškovojo tris pergales, o jų žygį tik ketvirtfinalyje sustabdė 2012 metų olimpinio prizininko Martino Plavinio vedamas Latvijos duetas. Lietuviai ketvirtfinalyje 0-2 (11:21, 16:21) nusileido M. Plaviniui ir Edgarui Točui.

M. Plavinis su E. Toču šiais metais triumfavo FIVB keturių žvaigždučių turnyre Olandijoje, o "Masters" serijos turnyre Čekijoje iškovojo bronzą.

Geriausią rezultatą karjeroje pasiekę A. Rumševičius ir L. Každailis šiame turnyre pelnė 360 pasaulio reitingo taškų, kas leis ne tik pagerinti pozicijas FIVB žaidėjų klasifikacijoje, bet ir lengviau patekti į panašaus lygio turnyro pagrindines varžybas.

Pagrindinėse varžybose dalyvauja 32 poros. Lietuvos paplūdimio tinklininkai į Iraną išvyko rėmėjų (Baltijos ir Amerikos klinika) ir asmeninėmis lėšomis.

Artimiausias L. Každailio ir A. Rumševičiaus numatomas turnyras vyks JAV.