Patvirtinta Lietuvos sniego tinklinio čempionato data bei Lietuvos vyrų ir moterų salės tinklinio čempionato vykdymo vieta

Pasitikdamas Naujuosius metus Lietuvos tinklinio federacijos Vykdomasis komitetas priėmė nutarimą dėl Lietuvos sniego tinklinio čempionato ir Lietuvos vyrų ir moterų salės tinklinio čempionato finalinių varžybų vykdymo. Kviečiame susipažinti!

Patvirtintos sniego tinklinio čempionato datos. Komandos kviečiamos registruotis

Tai jau oficialu ir suderinta! Prieš pat žengiant į Naujuosius metus Lietuvos tinklinio federacija su Europos tinklinio konfederacija (CEV) suderino ir patvirtino Lietuvos sniego tinklinio čempionato datas! Tapo aišku, kad pirmasis Lietuvos sniego tinklinio čempionatas bus vykdomas sausio 20-21 d. 

Pagal CEV Europos čempionato nuostatus, nacionalinių čempionatų finalininkai patenka į 2018 m. Europos sniego tinklinio čempionato pagrindinį turnyrą ir 2018 m. kovo 23-25 d. Vagraine (Austrijoje) susitiks su pajėgiausiomis Europos komandomis ir kovos dėl Europos čempionų medalių.

Taigi, kas yra sniego tinklinis, Lietuvoje išvysime jau sausio 20-21 d. ambicijų nestokojančiame Jonavos mieste. Sportininkų prašome atidžiai susipažinti su čempionato nuostatais, kuriuos galima rasti: https://goo.gl/MTQySB (vyrų), https://goo.gl/ob1Pjy (moterų), o reikalingas paraiškos formas pildymui: https://goo.gl/2wbBKL .

Kad dalyviams būtų paprasčiau, netrukus paskelbsime ir detalesnę informaciją kartu su atmintine sportininkams: kokius pagrindinius dalykus reikėtų žinoti, norint dalyvauti čempionate ir ką reikėtų įsidėmėti apie sniego tinklinio čempionatą. Komandos gali pradėti registruotis ir nuo šios dienos. Visa registracijos tvarka detaliai aprašyta 2018 m. Lietuvos sniego tinklinio čempionato nuostatuose. Iki sausio 12 d. dalyviams taikomos nuolaidos. Registracijos į čempionatą pabaiga – sausio 16 d. (imtinai).

Paaiškėjo salės tinklinio čempionato vykdymo vieta

Naujovės laukia ir salės tinklinio čempionate. Atsinaujinęs Lietuvos vyrų ir moterų salės tinklinio čempionatas 2018 metais išbandys naujas erdves. 2018-taisiais čempionatą planuojama vykdyti Jonavoje, 2017 m. pripažintame metų sporto infrastruktūros objekte - Jonavos sporto arenoje.

Jonavos sporto arenai gavus 2017 m. sporto infrastruktūros objekto apdovanojimą, buvo nuspręsta atsinaujinusio formato Lietuvos vyrų ir moterų salės tinklinio čempionato finalines varžybas išbandyti naujose erdvėse. Lietuvos tinklinio federacija pateikė pasiūlymą Jonavos Kūno kultūros ir sporto centrui “suteikti namus” Lietuvos tinklinio čempionato finalinėms varžyboms, kurios vyks 2018 m. balandžio 7-8 d. Jonavos KKSC susidomėjus pasiūlymu ir pateikus raštišką sutikimą, buvo nutarta patvirtinti finalinių varžybų vietą Jonavoje, Jonavos sporto arenoje, adresu: Žeimų g. 17.

Tikimės, kad kartu su ambicinguoju Jonavos miestu, jau ne vienerius metus pretenduojančiu tapti metų sporto miestu, kartu sukursime tikrą tinklinio šventę mūsų sportininkams ir žiūrovams!

VK nutarimą galima rasti: http://www.ltf.lt/images/pdf/LTF_VK_nutarimas_66.pdf