Jaunimo rinktinių naujienos

 

Lapkričio 23-27 d. Gruzijoje, Tbilisyje, vyks Rytų Europos tinklinio asociacijos (EEVZA) U17 merginų čempionatas. Džiaugiamės, kad susiformavus Lietuvos U-17 jaunių merginų tinklinio rinktinei, Lietuvos vėliava bus iškelta Tbilisyje. Linkime merginoms didžiausios sėkmės ir nebijoti iššūkių!  

Labai gaila, tačiau palinkėti sėkmės negalime vaikinų U-18 rinktinei, kuri, deja, EEVZA U-18 čempionate, vyksiančiame lapkričio 23-27 d. Minske, Baltarusijoje, nedalyvaus. LTF VK buvo gautas Jaunių komisijos raštas, kuriuo informuojama, kad U18 berniukų rinktinė nesusiformavo. 

“Labai gaila, tačiau dėl kitų tuo pačiu metu vykstančių varžybų, kuriuose dalyvauja sportininkai, ir dėl įvairių asmeninių žaidėjų priežasčių (žaidėjų sportinių traumų, mokslų ir kt.), nepaisant didelio trenerių noro, U-18 vaikinų rinktinė nesusiformavo” – LTF informavo Jaunių komisijos pirmininkė Dangė Gilienė. 

“Iš tiesų labai gaila dėl vaikinų rinktinės, tačiau iš savo pusės dėjome visas pastangas, kad berniukų rinktinė būtų suformuota, bandėmė netgi rasti ir pamainą žaidėjams, negalintiems važiuoti, tačiau dėl Jaunių komisijos pirmininkės paminėtų aplinkybių, neatsiradus reikiamam skaičiui žaidėjų, rinktinė nesusiformavo. Tačiau labai džiaugiamės ir lengvo kelio palinkėsime mergaičių rinktinei !” – sėkmės merginoms linkėjo LTF generalinis sekretorius Andrius Gaidys.

Su LTF VK nutarimu galima susipažinti čia.