Pradėjo veikti nauja platforma sporto treneriams

 

 

Dalinamės naujienomis iš Lietuvos sporto universiteto. Lietuvos sporto universitetas informuoja apie vykdomą “Tarptautinį vaikų sporto trenerių projektą” (icoachKids). 

icK - tai naujų ir esamų gerai žinomų pasaulyje ir įtvirtintų išteklių apie jaunimo treniravimą, saugykla. Projektu bus bandoma suvienodinti trenerių rengimą ir mokinių mokymą visoje Europoje. icK projektas yra interaktyvi platforma, leidžianti jauniems treneriams dalintis savo darbo patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų (žr. http://www.icoachkids.eu/ ). 

Tyrimai parodė, kad apie 80 milijonų Europos sąjungoje dirbančių sporto trenerių neturi specialaus išsilavinimo dirbti su vaikais ir jaunimu. Todėl 2016 m. rudenį startavo "Tarptautinis vaikų sporto trenerio projektas" (icK), kurį finansuoja Europos sąjungos ERASMUS+ programa.

Vaikų sporto trenerio projekte (http://www.icoachkids.eu/) dalyvauja 7 šalių sporto organizacijos: Tarptautinė treniravimo kompetencijų taryba (ICC International Council for Coaching Excellence), Leeds Beckett universitetas, Lietuvos sporto universitetas, Vengrijos trenerių (Hungarian Coaches Association ), Airijos treniravimo asociacijos (Sport Ireland Coaching),  Olandijos olimpinis komitetas (The Netherlands Olympic Committee), Madrido Europos universitetas (The European University of Madrid) ir Karališka Belgijos futbolo asociacija (The Royal Belgian Football Association).

Šio projekto metu sukurtoje platformoje http://www.icoachkids.eu/ bus galima rasti nemažai  filmuotos ir kt.  mokymui skirtos medžiagos. Kiekvienas treneris galės ten pareikšti savo nuomonę, rašyti ir siųsti str., diskutuoti ir kt. 

Šioje platformoje:

1. treneriai galės rasti nemokamus vaikų treniravimo kursus (MOOC’s) (Massive Open Online Courses ). Kursai pradės veikti 2018 m. vasarą (žr. http://www.icoachkids.eu/);

2. bus ir yra talpinami tarptautinių ekspertų reguliarūs straipsniai ir nuorodos į tinklaraščius tema susijusia su vaikų ir jaunimo trenerio darbu;

3. icK e.puslapyje bus ir yra rašoma apie darbą, treniruojant vaikus, septyniose Europos šalyse

Kviečiame visus trenerius, sportininkus, kūno kultūros mokytojus, visus sporto specialistus  prisijungti prie iCK projekto,  vartyti projekto e.puslapius, dalyvauti diskusijose,  rašyti straipsnius, dalintis profesine patirtimi, mokytis vieniems iš kitų. (žr. http://www.icoachkids.eu/)

Projektą finansuoja Europos Sąjungos ERASMUS+ programa.

Kilus daugiau klausimų, kviečiame kreiptis į LSU atstovę iCK projekte, Lietuvos olimpiečių asociacijos viceprezidentę soc.m. dr. Birutę Statkevičienę (el. paštas - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ).