Kauno ir Šiaulių jaunių tinklinio komandos namo parveža 2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių auksą

Dažnai girdime posakį, kad "mažos pergalės veda į dideles" ir žinome, kad  tam, kad pasiektume didelių dalykų, turime pradėti nuo mažų. Būtent taip, tikimės, didelių dalykų link žengia 2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių nugalėtojai, sekmadienio vakarą Klaipėdoje pasipuošę medaliais ir kėlę į  viršų nugalėtojų taures.

Vaikinų grupėje, abejonių savo pranašumu niekam nekėlę pergale džiaugėsi jaunieji Šiaulių SM “Dubysa” tinklininkai (treniruojami G. Pušnovo), merginų tarpe – dramatiškoje kovoje sensacingą pergalę išplėšusios Kaunas 1 (treniruojama J. Virbickienės) komandos merginos.

 

Merginų grupėje, į lemtingą mūšį dėl aukso žengusios Kaunas 1 (trenerė J. Virbickienė) ir Vilniaus 1 (trenerė R. Šalkuvienė) komandos sukėlė tikrą emocijų audrą tinklinio aikštelėje. Įspūdingoje ir daug emocijų sukėlusioje dramatiškoje penkių setų kovoje, Kaunas 1 merginos, trečiajame sete atstilikdamos 0:2, pasinaudojo savo varžovių klaidomis ir pakeitė varžybų kryptį savo naudai. Pergalingai užbaigusios trečiąjį setą ir iš naujo patikėjusios savo jėgomis, kaunietės pakilo iš pelenų ir lemiamame sete 15:13 išplėšė pergalę rezultatu 3:2 (22:25; 21:25; 25:21; 25:19; 15:13). Vilnius 1 komandai po atkaklios ir dramatiškos kovos atiteko sidabro medaliai. Bronza pasipuošė Editos Simanavičienės treniruojama antroji Kauno komanda, 3:0 (25:22; 25:22; 25:23) įveikusi joms įkandin žengusias Šiaulių SM “Dubysa” trenerės A. Gutparakienė auklėtines.  

Vaikinų grupėje abejonių savo pranašumu nekėlė jaunieji Šiaulių SM “Dubysa” tinklininkai. Trenerio G. Pušnovo treniruojama jaunių komanda, nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo, pasidabino Žaidynių auksu, rezultatu 3:1 (22:25; 25:19; 25:20; 25:19) įveikusi ir  sidabru džiaugtis palikusi R. Skorupskienės treniruojamą Kauno komandą. Trečiąją vietą iškovojo pasitikėjimo savimi nestokojantys Artūro Sidaro auklėtiniai iš Alytaus 3:1 (25:22; 24:26; 25:23; 25:23) įveikę pasipriešinti jiems mėginusią R. Sujetos treniruojamą Marijampolės komandą, kuriai, iki bronzos pritrūko visai nedaug.

Į Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių finalus pateko 8 komandos iš Šiaulių, Marijampolės, Kauno, Alytaus ir Vilniaus sporto mokyklų. Iš viso atrankoje dalyvavo 27 komandos iš 16 Lietuvos miestų (su atrankų rezultatais galima susipažinti Lietuvos tinklinio federacijos puslapyje: merginų atrankos rezultatai, vaikinų atrankos rezultatai). Su galutiniais 2017 m. Lietuvos jaunių sporto vilčių žaidynių finalų rezultatais galima susipažinti čia:  vaikinų grupės ir merginų grupės

Pasidžiaugti nuostabiomis, E. Šemioto užfiksuotomis 2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių akimirkomis galima čia.