Sporto mokyklų komandos salės tinklinio sezoną pradeda tarptautinėmis varžybomis

Rugsėjo 9-10 d. Vilniuje, Lietuvos edukologijos universiteto ir sporto mokyklos "Tauras" sporto salėse karaliaus tinklinis. Čia SM “Tauras” iniciatyva, padedant sporto klubui “Tinklas”,  salės tinklinio sezonas prasidės draugiškų tarptautinių varžybų preliudija.

 

Varžybos vyks dvejose vyrų amžiaus grupėse – suaugusiųjų ir jaunių. Jose susitiks Lietuvos tinklinio klubų ir sporto mokyklų komandos su Latvijos Daugpilio ir Lenkijos tinklinio klubo "Metra" komandomis. Detalesnius susitikimų  tvarkaraščius galima rasti Lietuvos tinklinio federacijos puslapyje www.ltf.lt .

Suagusiųjų grupėje dalyvaus: mums visiems gerai pažįstama vyrų Šiaulių “Elga Master Idea – SM Dubysa”, kuri jau pradėjo pasirengimą naujajam sezonui ir kuriai tai bus kontrolinės varžybos, šį sezoną į tinklinio padanges įžengsianti nauja, sau ambicingus tikslus kelianti Klaipėdos  “Amber Queen” - sporto klubo “Pajūrio tinklinis” vyrų komanda (sporto klubo vad. Salvijus Paškauskas), jau nebe naujokai Lietuvoje ir jau beveik sava tampanti Latvijos Daugpilio universiteto komanda ir Lenkijos tinklinio klubo “Metra” komanda. Su šia Lenkijos komanda tai bus pirmoji pažintis.

Jaunimas prieš sezoną taip pat turės progos apšilti kojas: su Latvijos ir Lenkijos jaunių grupių komandomis susitiks 2001 m. gim. trenerio G. Pušnovo “SM Dubysa” komanda iš Šiaulių, 2000 m. gim. trenerės Rūtos Skorupskienės SM “Startas” komanda, trenerių Deniso Matuševo (2001 m. gim.) ir Arūno Balio (2000 m. gim.) komandos iš “SM Tauras”.

“Džiaugiamės tokia SM “Tauras” iniciatyva ir noru pradėti sezoną su nauja patirtimi. Latvių komanda mums jau gerai pažįstama, su jais esame užmezgę glaudžius ryšius, todėl tikimės, kad nauja pažintis su Lenkijos “Metra” klubu paskatins dar vieną ilgametę draugystę. Kol suaugusiųjų komandoms tai bus įdomus priešsezoninis kontrolinis pasižaidimas, jaunimui, kuris retai žaidžia su užsienio svečiais, tai bus puiki paskata pasitempti ir su ugnele pradėti naująjį sezoną. Tikimės, kad ši draugystė išaugs ir ateityje jau turėsime didesnio masto tarptautines varžybas, kurių metu galėtų tobulėti mūsų jaunieji žaidėjai” – savo mintimis dalinasi sporto klubo “Tinklas” prezidentas Rolandas Gilys.

Kviečiame atvykti palaikyti savo komandų ir susipažinti su naujosiomis, kurios, tikimės, mus dar ne kartą stebins ir reguliariajame sezone.