Su 55 m. jubiliejumi sveikiname Arūną Vidmantą Balį!

Lietuvos tinklinio federacija su 55-erių metų jubiliejumi sveikina Vilniaus sporto mokyklos "Tauras" trenerį Arūną Vidmantą Balį. Linkime treneriui sveikatos, neišsenkančios energijos ir kuo daugiau besišypsančių ir tinklinį mylinčių auklėtinių!

Dar besimokydamas vidurinėje mokykloje pradėjo žaisti tinklinį pas žinomą nusipelniusį Lietuvos trenerį Bronislavą Tarasovą. Sportinėje karjeroje teko žaisti už Kuro aparatūros meistrų komandą, buvo ilgametis Lietuvos nacionalinės rinktinės narys. Už sportinius pasiekimus A.Baliui suteiktas sporto meistro vardas.

2004 metais pardėjo dirbti sporto mokykloje „Tauras“ tinklinio treneriu. 2006 metais Lietuvos tinklinio federacijos valdybos paskirtas jaunučių-jaunių rinktinės antruoju treneriu. Ši vaikinų rinktinė pirmame  RETZA  čempionate iškovojo trečią vietą, o Baltijos jūros šalių jaunių žaidynėse tapo čempionais.

2009 metais A.Balys baigė studijas Vilniaus pedagoginiame universitete ir įgijo sporto bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Treneris yra paruošęs ne vieną Lietuvos jaunučių, jaunių, jaunimo rinktinių narius. Su savo auklėtiniais yra tapęs Lietuvos jaunučių, jaunių, jaunimo čempionais ir prizininkais. Treneris A.Balys turi nacionalinę teisėjo kategoriją.