Europos jaunių čempionate lietuviai užėmė 25-ąsias vietas

Kazanėje (Rusija) vykusiame Europos jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionate Lietuvos poros užėmė 25-ąsias vietas.

Vaikinų E grupės turnyre mūsiškiai Ignas Mazūras ir Erikas Makaras buvo netoli pergalės mače su norvegais Nilsu Gunnaru Ringoenu ir Eivindu Brekke, bet nusileido jiems 1-2 (8:21, 22:20, 11:15). Taip pat lietuviai 0-2 (13:21, 19:21) nusileido anglams Joaquinui Bello ir Luisui Echevarniai bei 0-2 (8:21, 10:21) neatsilaikė prieš portugalus Joao Pedrosą ir Hugo Camposą.

Panašiai čempionatas susiklostė ir mūsų merginoms. Lietuvaitės Rugilė Grudzinskaitė ir Klaudija Kenstavičiūtė H grupėje po atkaklios kovos 1-2 (21:19, 15:21, 7:15) nusileido slovakėms Ellai Ertaltovai ir Denisai Martakovai, o taip pat 0-2 (13:21, 7:21) pralaimėjo lenkėms Juliai Gierczynskai ir Patrycjai Jundzill bei 0-2 (14:21, 19:21) - suomėms Aliisai Vuorinen ir Valmai Prihti.

Europos čempionate dalyvavo po 32 vaikinų ir merginų poras.

Varžybose dominavo Rusijos sportininkai. Tarp vaikinų auksą iškovojo Pavelas Šustrovas ir Aleksejus Gusevas, tarp merginų - Marija Voronina ir Marija Bocharova. Tarp vaikinų Rusijos sportininkai apskritai okupavo visą prizininkų pakylą. Būtent šie Rusijos paplūdimio tinklininkai dominavo ir rugpjūtį Vilniuje vykusiame Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos (EEVZA) jaunių čempionate.