Paaiškėjo Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio čempionai

Po visa vasarą vykusių įnirtingų kovų Rokiškyje, Klaipėdoje, Tauragėje, Kupiškyje ir Kaune paaiškėjo Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio čempionato nugalėtojai.

Puikų pasirodymą vyrų 40+ amžiaus grupėje surengė ir aukso medalius iškovojo rokiškėnai Raimondas Dilys ir Aurimas Laužadis. Jie triumfavo keturiuose etapuose iš penkių, o paskutiniame Kaune užėmė antrąją vietą. Iš viso jie surinko 246 taškus.

Sidabro medalius iškovojo Alytaus "Altemsa-Vita Baltic" komanda - Vytautas Dimša ir Tomas Kazočiūnas (210 tšk.), bronzos - marijampoliečių Irmanto Utmano ir Rimo Radžiūno ("Marijampolė", 178 tšk.) duetas. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo 21 komanda.

Paskutinį etapą Kaune laimėjo "Šilo" komanda - Arnoldas Zokas ir Darius Dubauskas. Bendroje įskaitoje jie liko penkti.

Vyrų 50+ amžiaus grupės Lietuvos čempionate dominavo "Pagardų" komanda - Valdas Šabrinskas ir Gitautas Martišius. Jie laimėjo visus penkis etapus ir surinko maksimalius 250 taškų.

Sidabro medaliai atiteko tauragiškiams Mindaugui Dumčiui ir Haroldui Bikneriui ("Šilas-1", 206 tšk.), bronzos - Tomui Kurkliečiui bei Vytautui Liutkevičiui ("Perkūnas", 198 tšk.).

Vyresniųjų amžiaus grupėje dalyvavo 19 komandų.

Sveikiname visus nugalėtojus ir prizininkus ir iki susitikimų kitą vasarą!

Galutiniai Rezultatai