Atmintinė registruojantis į LTF OPEN

Lietuvos tinklinio federacija, sulaukusi nemažai paklausimų iš žaidėjų dėl registracijos į 2017 m. Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatą, žaidėjų patogumui sudarė STEP-by-STEP registracijos atmintinę ir siekdama palengvinti čempionato dalyvio mokesčio apmokėjimo tvarką – suteikė galimybę registracijos ir CEV (Europos tinklinio konfederacijos) licencijos mokesčius sumokėti per PAYSERA mokėjimo sistemą. 

 

Norint užsiregistruoti į 2017 m. Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatą LTF OPEN, Jums reikia: 

1. Atsisiųsti ir užpildyti komandos paraiškos formą, kurią galima rasti: http://www.ltf.lt/index.…/…/ltf-dokumentai/formos-atsisiusti . 
Komandos paraiškos forma turi būti pateikta prieš kiekvieną čempionato, kuriame komanda dalyvauja, etapą; 

2. Atsisiųsti ir užpildyti žaidėjo sveikatos pažymą. Galima atsisiųsti ir pateikti vieną iš trijų pažymų: CEV medicininę pažymą , EEVZA medicininę pažymą arba sportuojančio ir užsiiminėjančio kūno kultūra sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (Forma nr. 068/a).  
Šių pažymų formas galima rasti: http://www.ltf.lt/index.…/…/ltf-dokumentai/formos-atsisiusti. Šią pažymos formą reikia pateikti TIK VIENĄ KARTĄ, PRIEŠ PIRMĄJĮ ETAPĄ, į kurį žaidėjas registruojasi ir kuriame ketina dalyvauti.

3. Turėti Pasaulinės tinklinio konfederacijos (toliau – FIVB) numerį (paskyrą) ir sumokėti CEV licencijos 20 EUR metinį mokestį. 
- Žaidėjai, turintys FIVB numerį (paskyrą) teikti papildomų dokumentų neturi.
- Žaidėjai, neturintys FIVB numerio (paskyros), pateikdami komandos paraišką ir žaidėjo sveikatos pažymą, turi pateikti savo paso kopiją ir prašymą registruoti FIVB sistemoje. Prašymo formą galima atsisiųsti: http://www.ltf.lt/index.…/…/ltf-dokumentai/formos-atsisiusti . Prašymas siunčiamas LTF el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

4. Paraiškas ir medicininę pažymą pateikti LTF el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. IR varžybų vadovui (supervisor) A.K. Zuoza, el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

5. Paraiškas ir medicininę sveikatos pažymos formą atsiųsti ne vėliau kaip 5 d.d. iki čempionato etapo pradžios. 

6. Sumokėti: vieno etapo pagrindinių varžybų komandos startinį mokestį, kuris yra 40 EUR, ir metinį CEV licencijos mokestis - 20 EUR. Šie mokesčiai turi būti sumokėti 3 d.d. iki varžybų pradžios. 

Jūsų patogumui susimokėti galima:
- Startinį etapo mokestį galima susimokėti Paysera paskyroje:

- 2017 m. CEV metinės licencijos mokestį galima susimokėti Paysera paskyroje: https://tickets.paysera.com/lt/event/cev-licencija-2017

7. Startinio mokesčio ir CEV licencijos apmokėjimo patvirtinimą galima atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba atsinešti į reigistraciją varžybų dieną. 

Taip pat, reikėtų prisiminti: 

- dokumentus pateikti su visais reikiamais parašais ir antspaudais;

- atsisisiųsti ir atidžiai perskaityti 2017 m. Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato nuostatus, kuriuos galima rasti: http://www.ltf.lt/…/2017_nuostatai_papludimio_tinklinio_vyr… ir http://www.ltf.lt/…/2017_nuostatai_papludimio_tinklinio_mot… ; 

- prisiminti, kad metinis CEV licencijos mokestis yra CEV nustatytas administracijos mokestis už suteikiamo FIVB numerio administravimą FIVB sistemoje.