Olimpinėje dienoje paaiškėjo "Lietuvos mokyklų žaidynių" tinklinio čempionai

Šeštadienį Alytuje vykusioje Olimpinėje dienoje vyko karštos jaunųjų salės tinklininkų kovos dėl "Lietuvos mokyklų žaidynių" čempionų vardų.

Daugybė komandų iš visos Lietuvos mokyklų visus mokslo metus kovėsi savo miesto ir regionų varžybose, o pačios stipriausios mūsų šalies mokyklos susirinko į finalines kovas Alytuje.

Po gražių ir atkaklių finalinių kovų "Lietuvos mokyklų" žaidynių merginų čempionėmis tapo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija. Sidabro medalius iškovojo Kelmės r. Tytuvėnų gimnazijos moksleivės, bronzos - Jonavos Senamiesčio gimnazijos atstovės.

Vaikinų tinklinio turnyre sublizgėjo Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos moksleiviai. Jie tapo "Lietuvos mokyklų žaidynių" čempionais. Antrąją vietą finalinėse varžybose užėmė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, trečiąją - Vilniaus Žirmūnų gimnazija.

„Lietuvos mokyklų žaidynės“ – tai masiškiausias sporto renginys Lietuvoje, kuriame dalyvauja per 200 tūkst. moksleivių iš daugiau nei 1000 Lietuvos mokyklų. Į žaidynių programą įtrauktos net 24 sporto šakos: nuo legendinių estafečių „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ iki olimpinių sporto šakų – lengvosios atletikos ar krepšinio. Projekto tikslas – per sportą ugdyti sveiką, atsakingą ir pilietišką jauną žmogų. Projektą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Žaidynes organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK).