Kovo mėnesio naujienų apžvalga

Su pavasariu atnešam dar šiek tiek naujienų! Mes norėtume pristatyti naują Lietuvos tinklinio federacijos rubriką – naujienų apžvalgą, kurioje kiekvieną mėnesį trumpai prisiminsime, aptarsime, pristatysime svarbiausius Lietuvos tinklinio federacijos mėnesio įvykius ir pakomentuosime priimtus sprendimus.

2017 m. kovo mėn.

Vykdomojo komiteto nutarimai:

VŠĮ “360 sportas” pateikė Lietuvos tinklinio federacijai pasiūlymą tapti 2017 metų Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato organizatoriumi. LTF Vykdomojo komiteto balsų dauguma šis pasiūlymas buvo priimtas ir buvo pasirašyta Sutartis dėl Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato organizavimo.

Džiaugiamės, kad Lietuvos tinklinio federacija pasipildė dar vienu nariu – į Lietuvos tinklinio federacijos narius buvo priimtas sporto klubas “Ąžuolas”.

Buvo priimtas sprendimas ir nustatyta Ataskaitinės konferencijos data, kurios metu bus pateikta 2016 m. LTF veiklos ir biudžeto ataskaita ir sprendžiamas viceprezidento salės tinkliniui rinkimų klausimas, LTF įstatų naujos redakcijos svarstymas. Ataskaitinės konferencijos data - balandžio 8 d., vieta -  Šiaulių arena. 

Tarptautiniai įvykiai:

Kovo mėnesio pradžia atnešė džiugių žinių tinkliniui. Mėnesio pradžioje vyko Lietuvos tinklinio federacijos prezidento Dariaus Čerkos, viceprezidento Mariaus Vasiliausko, Rokiškio rajono mero Antano Vagonio ir Rokiškio rajono tarybos nario Stasio Mekšėno susitikimas dėl Rytų Europos zoninės asociacijos (EEVZA) vyrų paplūdimio tinklinio čempionato etapas vykdymo Rokiškyje ir bendradarbiavimo su Rokiškio savivaldybe. Daugiau apie šį susitikimą galima skaityti: http://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/rytu-europos-papludimio-tinklinio-zvaigzdes-vasara-rinksis-rokiskyje.d?id=74067694

Taip pat, vyko svarbūs susitikimai su Baltijos lygos ir EEVZA vadovais, su kuriais buvo aptarti svarbūs ateities planai ir pokyčiai. Daugiau apie šį susitikimą galima skaityti: http://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/i-tinklini-ateinancios-permainos-lietuvai-zada-naujas-galimybes-ir-naujus-issukius.d?id=74087236

Šio susitikimo metu taip pat buvo iškeltas klausimas dėl galimybių tapti tarptautinės kategorijos paplūdimio tinklinio teisėjais. Norintiems gauti tarptautinę kategoriją paplūdimio teisėjams pirmas žingsnis yra  išklausyti specialius CEV kursus. EEVZA atstovai informavo, kad nuo šių metų tokius kursus CEV organizuos tik kas dvejus metus ir šiais metais tokie kursai nevyks. Tokia pati tvarka bus ir su supervisorių kursais.