Vilniaus ir Šiaulių klubai - per žingsnį nuo Lietuvos čempionato finalo

Sekmadienį sužaistose Lietuvos vytų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynėse antrąsias pergales iškovojo ir per žingsnį nuo finalo atsidūrė "Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley" ir Šiaulių "Elgos-Master Idea-SM Dubysos" klubai.

Čempionės titulą ginanti Vilniaus komanda namuose 3-1 (25:17, 23:25, 25:18, 25:16) įveikė kovingai žaidusią Raseinių "Norvelitos" komandą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Artūras Vincelovičius, 13 - Artūras Vasiljevas, 11 - Daumantas Katinas, 10 - Jonas Rakickas. "Norvelitos" komandoje 11 taškų pasižymėjo Audrius Knašas, 9 - Aurimas Mazūras.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=Y0sPvBaCE9s

Ryškia poros favorite laikoma "Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley" ekipa antrajame sete turėjo nuryti karčią piliulę ir leido varžovams išlyginti rezultatą. Visgi vėliau vilniečiai susikaupė ir įrodė savo pranašumą.

"Antrajame sete įvyko klaidų fiesta. 6 kartus suklydome paduodami, 5 - atakuojant, 2 kartus mūsų smūgius blokavo. Žiūrint į statistiką, tai stebiuosi, kad šiame sete dar turėjome galimybę ir laimėti. Ruošiantis rungtynėms Raseiniuose pasistengsime stabilizuoti padavimą ir pagerinti priėmimą", - po rungtynių sakė Vilniaus ekipos treneris Vasilijus Burakinskis.

"Norvelitos" treneris Robertas Nekrašas pasidžiaugė, kad lyginanti su pirmosiomis rungtynės, kurias Raseinių ekipa pralaimėjo 0-3, auklėtinių žaidimas pagerėjo.

"Šįkart vaizdas aikštelėje buvo geresnis. Deja, bet nepakankamai, - "Norvelitos" interneto svetainei sakė R. Nekrašas. - Sunku žaisti prieš tokio aukšto lygio varžovus, tačiau galiu pasidžiaugti, jog kai kurie žaidimo komponentai - užtvaros ar priėmimas - buvo geresni negu šeštadienį. Pamatėme, jog pademonstravus gerą progų išpildymą ir neklystant, galime kautis su vilniečiais. Mesti dar rimtesnį iššūkį jiems bandysime jau po savaitės Raseiniuose".

Kitame pusfinalyje Šiaulių "Elga-Master Idea-SM Dubysa" savo aikštėje 3-0 (25:16, 25:23, 25:18) įveikė Kelmės "Etovį" ir serijoje taip pat pirmauja 2-0.

Šįkart šiauliečiai žaidė gerokai užtikrinčiau nei pirmose rungtynėse šeštadienį, kuomet jie pralaimėjo pirmuosius du setus "Etovio" tinklininkams.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=Vd0ae9R5oR4

"Kaip ir tikėjausi nelengvos kovos su Kelmės komanda, taip ir atsitiko. Kovingumo iš Kelmės komandos gali pasimokyti visi. Pirmajame susitikime atsitiesėme po pralaimėtų dviejų setų ir pasiekėme pergalę. Antrose rungtynėse geriau žaidėme nuo pat pradžių. Gerokai pagerinome gynybą. Gaila, kad vis neišvengiame didelio klaidų skaičiaus", - mintimis dalinosi Šiaulių klubo treneris Modestas Strockis.

Treneris taip pat dėkojo dideliam būriui sirgalių, pilnai užpildžiusiam "SM Dubysos" sporto salę.

"Džiugu, kad komandas palaiko gausus sirgalių būrys. Dvikova susilaukė didelio susidomėjimo. Šią savaitę akcentuosime klaidų mažinimą ir didesnį kovingumą", - pridūrė M. Strockis.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Raseiniuose bei Kelmėje.