Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas įgauna savo vardą

TOP SPORT vardą įgavęs Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas šurmuliuos Klaipėdoje

Taip taip, Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas šį sezoną žengs su nauju vardu – TOP SPORT Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas. Džiaugiamės, kad rudenį užsimezgusi graži draugystė su TOP SPORT tęsiasi ir vasarą, - TOP SPORT tampa oficialiu Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato rėmėju, įsteigusiu prizinį fondą Lietuvos čempionato prizininkams.

Na, o Lietuvos tinklinio federacijos vykdomajame komitete buvo patvirtinta 2019 m. Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato vykdymo vieta. Šiais metais tęsiame tradiciją vasaromis susitikti prie jūros Klaipėdos Pliažo Tinklinio Klubas aikštelėse II-ojoje Melnragėje!

Atsižvelgus į tai, kad pasikeitė pasaulio paplūdimio tinklinio čempionato kalendorius, kuriame rugpjūčio mėn. 23-25 d. numatomas 3 žvaigdžių FIVB pasaulio turas Jūrmaloje, pakoreguota Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato data, siekiant suteikti galimybes tiek Lietuvos, tiek Latvijos sportininkams ir tinklinio gerbėjams sudalyvauti abiejuose renginiuose. TOP SPORT paplūdimio tinklinio čempionate susimatysime rugpjūčio 17-18 d. (prireikus, rugpjūčio 16 d. vyks kvalifikacija).  

Registraciją į čempionatą skelbsime jau šią savaitę, o su nuotatais kviečiame susipažinti čia.

Atnaujintą paplūdimio tinklinio kalendorių galima rasti čia.

Lietuvos U-18 paplūdimio tinklinio čempionato finalai – Rokiškyje

Lietuvos U-18 paplūdimio tinklinio čempionato finalai bus vykdomi Rokiškyje. Šiais metais Kultūros sostine paskelbtas Rokiškis į svečius kviečia ne tik suaugusiuosius, bet ir jaunuosius Lietuvos tinklininkus susipažinti iš arčiau.

Liepos 11-14 dienomis Antalijoje prasidės Europos paplūdimio tinklinio jaunimo U-22 čempionatas

Birželio mėnesio pabaigoje iš Europos tinklinio federacijos (CEV) buvo gauta žinia, kad Lietuvai kartu su Latvija turint vienodai šalies reitingo taškų, buvo traukiami burtai ir Lietuvai pasitaikė galimybė į Europos U-22 čempionatą nuo savo šalies skirti antrąją vaikinų komandą.

Atsižvelgus į šias aplinkybes Lietuvos vyr. paplūdimio tinklinio treneris antrąja vaikinų rinktinės pora čempionate, kuri dalyvautų nuosavomis lėšomis, pasiūlė skirti Aurimą Mazūrą ir Marių Malinauską. Sportininkams sutikus su minėtomis sąlygomis, antrąja vaikinų rintinės pora buvo patvirtinti Aurimas Mazūras ir Marius Malinauskas, rinktinės treneriu skiriant Tadą Donėlą.

Priminsime, kad pirmąją Lietuvos U-22 paplūdimio tinklinio rinktine už praėjusių metų pasiekimus be atrankos buvo patvirtinti Audriaus Knašas ir Patrikas Stankevičius. Treneris – Tadas Donėla, o po birželio mėnesio pradžioje įvykusių atrankų, merginų grupėje buvo atrinktos Jekaterina Kovalskaja ir Rugilė Grudzinskaitė. Rinktinės trenere patvirtinta Asta Jansonienė.

Sportininkams užėmus 1 – 16 vietas Europos U-22 paplūdimio tinklinio čempionate lėšos už patirtas kelionės išlaidas, pateikiant LTF tai įrodančius finansinius dokumentus, sportininkams ar juos delegavusiai organizacijai bus grąžinamos.

Jaunuoliams linkime sėkmingo paskutiniojo pasiruošimo ir palankių burtų ir ruošiamės Lietuvos tinklinio čempionatui!