14-mečių čempionatuose - Panevėžio KKSC berniukų ir "SM Starto-1" merginų triumfas

Savaitgalį finišavo Lietuvos jaunučių (iki 14 metų) tinklinio čempionatai. Po intriguojančių finalinių kovų čempionų taurės į viršų kėlė Panevėžio KKSC vaikinai ir Kauno "SM Starto-1" merginos.

Vytauto Skunčiko treniruojami panevėžiečiai finaliniame etape laimėjo visus penkis susitikimus. Dramatiškiausiai susiklostė rungtynėse su Kauno "SM Starto-1" komanda, kurią Panevėžio ekipa nugalėjo 2-1 (20:25, 25:20, 15:11).

Antrąją vietą su 4 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu užėmė Vilniaus "SM Tauro" auklėtiniai. Bronzos medaliai atiteko Lazdijų sporto centro atstovams (2 pergalės/3 pralaimėjimai).

Toliau išsirikiavo Klaipėdos komanda (2/3) ir dvi Kauno ekipos - "SM Startas-1" (1/4) ir "SM Startas-2" (1/4).

Tuo tarpu 14-mečių mergaičių pirmenybėse triumfavo Jolitos Kontvainienės treniruojama Kauno "SM Starto-1" komanda. Ji ne tik laimėjo finaliniame etape visus penkis susitikimus, bet ir nepralaimėjo nei vieno seto.

Vienintelę nesėkmę patyrė ir sidabro medalius iškovojo Vilniaus "SM Tauro-2" merginos, o bronza džiaugėsi Šiaulių "SC Dubysos" tinklininkės (3/2).

Ketvirtąją vietą finaliniame etape užėmė Kauno "SM Startas-2" (2/3), penktąją - Palangos SC (1/4), šeštąją - Jonavos KKSC (0/5).