Patvirtintos 2019 m. Lietuvos TOP SPORT tinklinio čempionatų vykdymo vietos

Su džiaugsmu norime pranešti, kad 2019 m. TOP SPORT Lietuvos tinklinio čempionato finalai grįžta į Jonavos sporto areną!

Vykdomasis komitetas vienbalsiai patvirtino, kad šių metų Lietuvos TOP SPORT tinklinio vyrų ir moterų čempionatų finalai vyks Jonavoje, o Jonavos “Aušrinė KKSC” sutiko tapti čempionato finalų vykdymo partneriais. Praėjusiais metais turėjome Jonavoje puikią šventę ir tikime, kad gražaus bendradarbiavimo dėka Jonavoje ir vėl aidės finalinių kovų trimitai. Tinklinio čempionatų šventė Jonavoje vyks 2019 m. balandžio 13-14 d. 

Patvirtintos Baltijos sporto mokyklų ir Baltijos taurės vykdymo vietos 

Pasiūlius tapti partneriu organizuojant 2019 m. Baltijos sporto mokyklų salės tinklinio čempionato merginų grupėje varžybas ir gavus sutikimą iš Palangos sporto arenos,2019 m. Baltijos sporto mokyklų salės tinklinio čempionato merginų grupėje varžybas buvo nuspręsta vykdyti 2019 m. gegužės 3-5 d. Palangoje.

Lietuvos tinklinio federacija gavo Šiaulių sporto centro “Dubysa” pasiūlymą vykdyti 2019 m. Baltijos taurės (“Baltic Cup – 2019) varžybas, kurios vyks 2019 m. spalio 25 – 27 d. Įvertinus pasiūlyme išdėstytas sąlygas buvo nuspręsta Baltijos Taurės varžybas vykdyti Šiauliuose, Šiaulių sporto gimnazijos daugiafunkcinėje salėje.  

 VK nutarimą galima rasti čia.