"Amber Queen" - LTF Didžiosios taurės laimėtoja

Klaipėdoje užgimusi nauja tinklinio jėga jau antrajame savo sezone gali džiaugtis pirmuoju trofėjumi. Šeštadienį Klaipėdos "Amber Queen" klubas triumfavo Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Didžiosios taurės turnyre.

Naujajame Kelmės sporto centre vykusiame Didžiosios taurės finale klaipėdiečiai 3-0 (25:22, 25:19, 25:17) nugalėjo Šiaulių "Elgos-Master Idea-SC Dubysos" klubą.

Šiauliečių neišgelbėjo ir vienas geriausių Lietuvos tinklininkų Arvydas Mišeikis, kuris artimiausiu metu turėtų išvykti rungtyniauti į užsienį.

"Esu labai laimingas, kad galėjome iškovoti taurę Klaipėdai. Tai yra didelis laimėjimas Klaipėdos tinklinio bendruomenei. Finalas buvo šiek tiek nervingas, nes mums tai buvo pirmas finalas. Dėl to pradžia buvo sunki. Antrajame sete atradome savo žaidimą ir buvome nesustabdomi", - įspūdžiais dalinosi "Amber Queen" vyriausiasis treneris Paulas Nesas.

Trenerio komentaras: https://youtu.be/ySjOimriRg4

TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate pirmaujantiems klaipėdiečiams atiteko nauja pereinama LTF Didžioji taurė.

Finalo įrašas: https://youtu.be/KN4Ug4rBQHU

Dramatiškai klostėsi kova dėl trečiosios vietos. Mažajame finale šeimininkai Kelmės "Etovio" tinklininkai 3-2 (25:21, 22:25, 21:25, 25:23, 15:10) palaužė praėjusių metų taurės laimėtojos Marijampolės "Sūduvos" pasipriešinimą ir pradžiugino gausiai susirinkusius sirgalius.

Mažojo finalo įrašas: https://youtu.be/5PDt9TMLiAE